پیروزی دلچسب روسونری و آ اس رم

در هفتمین هفته رقابت های فصل17-2016 سری آ ایتالیا،میلان موفق شد در دیداری به یادماندنی و در حالیکه با دو گل عقب بود،در نهایت در برابر ساسولو با نتیجه 3-4 پیروز شود ......

در هفتمین هفته رقابت های فصل17-2016 سری آ ایتالیا،میلان موفق شد در دیداری به یادماندنی و در حالیکه با دو گل عقب بود، در نهایت در برابر ساسولو با نتیجه 3-4 پیروز شود.

به گزارش مدال به نقل از ورزش3، میلان در شرایطی به مصاف ساسولو می رفت که هفته گذشته در فلورانس و در برابر فیورنتینا متوقف شده بود

در دقیقه 77 و روی ارسال یک کرنر از سوی نیانگ، پالتا موفق شد چهارمین گل میلان را به ثمر برساند تا روسونری ها طی ده دقیقه، شکست 1-3 را با پیروزی 3-4 عوض کنند. در ادامه تلاش ساسولو برای بازگشت به بازی نتیجه نداد تا میلان در دیداری فراموش نشدنی با نتیجه 3-4 از سد حریف خود بگذرد.

اینتر میلان در حساس ترین دیدار این هفته رقابت های سری A، در خانه رم با نتیججه 2-1 مغلوب شد.

در این دیدار شاگردان فرانک دی بوئر نمایش قابل قبولی داشتند اما در نهایت این مردان لوچانو اسپالتی بودند که به سه امتیاز بازی دست پیدا کردند.

در دقایق پایانی اینتری ها تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام دادند اما تلاش آنها بی نتیجه بود و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود رم به پایان رسید.

تگ ها


سری آ فوتبال