پیروزی دلچسب پاس ناجا قم/ نوروزنژاد: به کم تجربگی مان باختیم

دومین دیدار از روز پنجم دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم پاس ناجا قم برابر نفت و گاز گچساران برگزار شد....

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دیدار از پنجمین روز از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور گرامیداشت سردار شهید پور جعفری امروز یکشنبه ۲۳ آذرماه بین تیم‌های پاس ناجا قم و نفت و گاز گچساران برگزار شد. در این دیدار حساس که تا دقایق پایانی با تساوی ۲۶ بر ۲۶ در جریان بود، در آخرین ثانیه‌های بازی تیم پاس ناجا قم با به ثمر رساندن یک ضربه پنالتی نتیجه را به سود خود به پایان رساند و زمین مسابقه را به عنوان تیم برنده با نتیجه ۲۷ بر ۲۶ ترک کرد.

رضا سفیدگر، مربی پاس ناجای قم پس از برتری تیمش برابر نفت و گاز گچساران گفت: بازی بسیار سنگینی بود تیم ما در مرحله قبل با اختلاف ۶ گل این تیم را شکست داده بود. در این دوره بازی‌های سنگینی انجام دادیم و برابر ذوب‌آهن به نتیجه مساوی رسیدیم و بعد از آن بچه‌ها به لحاظ بدنی ضعیف‌تر شدند.

وی بیان داشت: خوشبختانه در دقیقه پایانی با تجربه خوب بازیکنانمان به برتری رسیدیم. در ۳۰ ثانیه پایانی بازی تایم استراحت گرفتیم در ثانیه‌های آخر تاکتیکی را به کار گرفتیم که خوشبختانه منجر به ضربه پنالتی و برتری تیم ما در این بازی شد.

اصغر نوروز نژاد سرمربی نفت و گاز گچساران پس از شکست تیمش در این دیدار اظهار داشت: این برد را به تیم قم تبریک می‌گویم. ما امروز یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام دادیم اما متأسفانه چوب کم تجربگی‌مان را خوردیم. بازیکنان ما اکثراً از نوجوانان و جوانان هستند و به تجربه تیم قم و اشتباهات فردی خودمان باختیم. دقیقاً به کم تجربگی باختیم.

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص آینده تیمش، یادآوری کرد: ما امیدواریم و آمده‌ایم که در لیگ بمانیم. همانطور که در دور رفت در تهران گفتیم در بازی‌های برگشت بازی‌های خوبی را به نمایش می‌گذاریم و برابر دشتستان و قم زیبا بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم نفت و گاز گچساران