پیروزی دینامو زاگرب با حضور محرمی

دینامو زاگرب با سه گل در برابر ری‌یکا به برتری رسید...

دینامو زاگرب با سه گل در برابر ری‌یکا به برتری رسید

در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و چهارم لیگ یک کرواسی دینامو زاگرب با حضور مدافع ایرانی خود برابر ری‌یکا به پیروزی دست یافت.

به گزارش مدال، در آخرین و حساس‌ترین مسابقه هفته بیست و چهارم لیگ یک کرواسی، تیم دینامو زاگرب که صادق محرمی را برخلاف سه بازی اخیرش در ترکیب و سمت راست خط دفاعی داشت، از ساعت ۲۰ امشب در استادیوم ماکسیمیر میزبان تیم رده دومی ری‌یکا بود.

یاران محرمی که در آخرین شکست خود در لیگ یک کرواسی را برابر ری‌یکا در هفته پانزدهم متحمل شده بودند، در دقیقه ۵ دیدار امشب هم دروازه خود را باز شده دیدند ولی سه دقیقه قبل از پایان نیمه اول نتیجه را جبران کرده و به تساوی رسیدند.

دینامو زاگرب کرواسی که به دنبال انتقال شکست اخیرش برابر ری‌یکا بود، موفق شد در نیمه دوم ۲ گل بزند و در نهایت به پیروزی ۳ بر یک خانگی دست یابد تا ۶۱ امتیازی شده و فاصله امتیازی خود با حریف امشب خود که در رده دوم جدول قرار دارد را به ۱۷ امتیاز افزایش دهد.

صادق محرمی، مدافع راست ایرانی دینامو زاگرب پس از دو حضور ثابت برابر اسلوون بلوپو و ویتوریا پلژن چک، در سه دیدار پیاپی تیمش به میدان نرفت ولی امشب به فهرست تیمش بازگشت و ۹۰ دقیقه مقابل ری‌یکا بازی کرد.