پیروزی ذوب‌آهن در هفته هفتم لیگ بسکتبال

تیم‌های بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان و نیروی زمینی تهران در جریان بازی‌های هفته هفتم‌ گروه ب، مقابل حریفان خود به برتری رسیدند....

به گزارش ایسنا، امروز (دوشنبه) ۲۲ دی ۱۳۹۹ در جریان بازی‌های هفته‌های هفتم و هشتم لیگ بسکتبال، دو دیدار از گروه ب مسابقات برگزار شد که تیم‌های نیروی زمینی و ذوب‌آهن اصفهان مقابل خریفان خود به پیروزی رسیدند.

در نخستین بازی امروز دو تیم آینده سازان تهران و نیروی زمینی تهران به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه این بازی نزدیک ۶۹ - ۷۰ به سود سربازان شاهین‌طبع رقم خورد.

نتایج چهار کوارتر این بازی:

کوارتر اول: ۱۰ - ۲۴ نیروی زمینی

کوارتر دوم: ۲۲ - ۱۲ آینده سازان

کوارتر سوم: ۲۲ - ۱۳ آینده سازان

کوارتر چهارم: ۱۵ - ۲۱ نیروی زمینی

در پایان این بازی سجاد قاسمی گارد تیم نیروی زمینی و محمد امینی فروارد تیم آینده سازان هر کدام با تاثیرگذاری ۱۸، تاثیرگذارترین بازیکنان تیم خود شدند.  امینی با کسب ۲۳ امتیاز برای آینده سازان، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد.

در دیگر بازی امروز هم تیم ذوب‌آهن اصفهان موفق شد با حساب ۶۳ - ۵۵ تیم کوچین آمل را شکست دهد. نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱۴ - ۱۵ ذوب‌آهن

کوارتر دوم: ۱۱ - ۱۷ ذوب‌آهن

کوارتر سوم: ۱۷ - ۱۱ کوچین

کوارتر چهارم: ۱۳ - ۲۰ ذوب‌آهن

در پایان این دیدار نیز سوئیتنی گارد و محمد یوسفوند، فروارد ذوب‌آهن هر کدام با تاثیر گذاری ۱۸ بهترین بازیکنان زمین شدند. سوئیتنی با ۱۸ امتیاز و ۱۳ ریباند دبل‌دبل کرد.

تگ ها


لیگ برتر بسکتبال بسکتبال