پیروزی ساحلی‌بازان ایران مقابل اوکراین

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران امروز موفق شد اوکراین را با حساب 5 بر 4 شکست دهد....

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران امروز موفق شد اوکراین را با حساب 5 بر 4 شکست دهد.

به گزارش مدال و  به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و اوکراین از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی در ساحل کاتارا قطر برگزار شد و در نهایت با نتیجه ۵ بر ۴ به سود شاگردان هاشم‌پور به پایان رسید.

در وقت اول این بازی در ابتدا اوکراین به گل رسید. ضمن اینکه تک گل زیبای ایران در این وقت توسط امیرحسین اکبری وارد دروازهاوکراین شد و نتیجه یک بر یک شد. در ادامه نیز  اوکراین ۳ گل دیگر به ثمر رساند و با وجود تلاش ایران و برخورد توپ به تیرک دروازهاوکراین، اما این بازی در وقت اول با نتیجه ۴ بر یک به سود اوکراین به پایان رسید و دو تیم به وقت استراحت ۳ دقیقه‌‌ای رفتند.

ساحلی‌بازان ایران در وقت دوم حملات خود را ادامه دادند اما با بدشانسی همراه بودند تا اینکه روی ضربه کرنر و ضربه سر احمدزاده توپ وارد دروازه اوکراین شد. حملات متعدد ایران همچنان تا پایان این وقت از مسابقه انجام شد اما توپ تبدیل به گل نشد.

در نخستین دقیقه از وقت سوم مسابقه گل سوم ایران توسط محمد احمدزاده وارد دروازه حریف شد. بازی با دفاع اوکراین پیش رفت و درنهایت به فاصله شش دقیقه به پایان مسابقه، مهدی شیرمحمدی شوت حمید بهزادپور به سمت دروازه حریف را با سر تغییر مسیر داد ووارد دروازه کرد. یک دقیقه بعد گل پنجم ایران توسط محمدعلی مختاری به ثمر رسید. ضمن اینکه دو موقعیت حساس اوکراینی‌ها توسطبهزادپور دفع شد.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۵ بر ۴ به سود ایران به پایان رسید.

بیشتر بخوانید:
برانکو از توافق خود با الاهلی خبر داد
حسینی: استقلال نیاز به پوست‌اندازی داشت/ هواداران تنهایمان نگذارند
قلعه‌نویی: کافر همه را به کیش خود پندارد/ از تعطیلی لیگ ضرر کردیم

تگ ها


فوتبال ساحلی ایران فوتبال ساحلی تیم فوتبال ساحلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران فوتبال