Banner

پیروزی سلتیک مقابل رنجرز در دربی اولد فرم

گلاسکو رنجرز با هدایت استیون جرارد امروز در زمین خود با دو گل مغلوب سلتیک شد تا یک شکست تلخ را در دربی تجربه کند...

به گزارش مدال، از هفته پنجم لیگ اسکاتلند و از ساعت 15.30 در ورزشگاه آیبراکس تیم‌های گلاسیکو رنجرز و سلتیک به مصاف هم رفتند. یکی از قدیمی‌ترین دربی‌های دنیا ملقب به دربی اولد فرم که برای هواداران دو تیم از حساسیت دو چندانی برخوردار است.

نبرد اندیشه‌های استیون جرارد به عنوان مربی رنجرز و نیل لنون سرمربی سلتیک. رنجرز آخرین بار که میزبان دربی بود با دو گل بر سلتیک پیروز شد و به دنبال تکرار پیروزی بود اما دقیقه 32 بازی این اودسون ادوارد بود که برای سلتیک گلزنی کرد تا میهمان پیش بیفتد. او روی پاس عمقی عالی مایکل جانستون با گلر رنجرز تک به تک شد و توانست با ضربه ای دقیق توپ را درون دروازه جای دهد. رنجرز پس از دریافت گل تا پایان نیمه روی دروازه سلتیک خیمه زده بود ولی نتوانست راه به جایی ببرد.

در نیمه دوم هم برتری از آن رنجرز بود اما سلتیک هم که موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت روی یک ضدحمله دقیقه 93 توانست تیر خلاص را بزند و برتری 0-2 را به ثبت برساند. جانی هیز در دقیقه 93 در مصاف تک به تک و پس از اینکه گلر رنجرز توپ را برگشت داد، در ریباند موفق شد دروازه را باز کند و سلتیک را 0-2 پیش بیندازد. دو دقیقه بعد جوردن جونز مدافع رنجرز به دلیل خطای شدید روی بازیکن سلتیک با کارت قرمز مستقیم اخراج شد تا میزبان کار را ده نفره به اتمام برساند.

با این برد سلتیک با 5 برد و 15 امتیاز صدر را حفظ کرد و رنجرز نیز با سه برد و دو باخت، 9 امتیازی ماند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی رنجرز 0 - 2 سلتیک/ ویدیو

مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ حذف پورتو و سلتیک، صعود آژاکس و بروژ

تگ ها


دربی اولد فرم دربی گلاسکو استیون جرارد نیل لنون سلتیک گلاسکو رنجرز فوتبال