پیروزی سیرجان و آذرباتری با چاشنی انتقام

آذرباتری ارومیه با پیروزی سه امتیازی مقابل شهرداری گنبد، انتقام باخت دور رفت را گرفت و فولاد سیرجان ایرانیان هم در تقابلی خانگی، پاس گرگان را از پیش رو برداشت تا شکست هفته چهارم را جبران کند....

به گزارش "ورزش سه"، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال با هفت دیدار امروز در شهرهای سیرجان، رفسنجان، مریوان، ارومیه (دو دیدار)، اصفهان و آمل پیگیری می‌شود که در یکی از بازی ها بین راهیاب ملل مریوان و هورسان رامسر به دلیل حضور بیش از حد تماشاگران و رعایت نشدن پروتکل ها و قانون ۳۰ درصدی بازی همچنان آغاز نشده، اما گفته می شود با خروج تماشاگران از ساعت ۱۹ سوت شروع مسابقه به صدا درخواهد آمد. 


پاس گرگان بعد از صعود یک پله‌ای به رتبه هشتم جدول در پایان هفته شانزدهم، این هفته مقابل فولاد سیرجان ایرانیان کاری از پیش نبرد. دو تیم درحالی رو در روی هم قرار گرفتند که فولاد سیرجان ایرانیان که در کورس رقابت با تیم‌های ۲۰ امتیازی هفته هفدهم قرار داشت در سه ست متوالی و ثبت امتیازات ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۰ میهمانش را با شکست بدرقه و شکست سه بر یک دور رفت مقابل گرگانی‌ها را جبران کرد.


در دیگر بازی این هفته تیم‌های آذرباتری ارومیه و شهرداری گنبد که هدایت آنان را سرمربیان از شهر گنبد برعهده دارند، در دومین مسابقه هفته هفدهم به مصاف یکدیگر رفتند.


آذرباتری تیم قعرنشین جدول رده‌بندی امروز در ارومیه میزبان گنبدی‌ها بود. دو تیم درحالی به مصاف هم رفتند که تیم میزبان تا پایان هفته شانزدهم تنها موفق به کسب ۳ برد و ۱۰ امتیاز شده بود، اما شاگردان رحمان رئوفی این هفته به بهترین شکل ممکن از امتیاز میزبانی استفاده و چهارمین برد را در کارنامه خود ثبت کردند.


این پیروزی درحالی به نام آذرباتری ثبت شد که دیدار هفته چهارم دو تیم به نتیجه سه بر صفر به سود شهرداری گنبد تمام شده بود. به این ترتیب آذرباتری هم شکست دور رفت را جبران کرد و هم تعداد امتیازاتش را به عدد ۱۳ رساند. این برد همچنین برتری تفکرات رئوفی در جدال سرمربیان گنبدی را به نوعی نشان داد.

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران والیبال