پیروزی شاگردان علی کریمی در دیدار تدارکاتی

تیم فوتبال نفت در اولین دیدار تدارکاتیش با نتیجه سه بر یک مقابل پاراگ به پیروزی رسید ......

تیم فوتبال نفت در اولین دیدار تدارکاتیش با نتیجه سه بر یک مقابل پاراگ به پیروزی رسید.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، اولین دیدار تدارکاتی نفت تهران تحت هدایت علی کریمی، امروز (شنبه) ساعت ۱۸:۳۰ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد.

این بازی در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود نفت به پایان رسید که فرید محمدزاده، امین منوچهری و ایمان موسوی گل های شاگردان علی کریمی را به ثمر رساندند. در این دیدار علی کریمی بطور کامل، ایستاده در کنار زمین تیمش را هدایت کرد.
در ترکیب ابتدایی نفت بازیکنان تازه وارد این تیم مانند پیام صادقیان، احمد کامدار، مهدی دغاغله و محمد حسین مهرآزما حضور داشتند. این بازی در سه زمان ۳۰ دقیقه ای برگزار شد. میهمان ویژه این بازی، علیرضا محمد بازیکن سابق پرسپولیس بود.
در وقت نخست، توپ و میدان بیشتر دست شاگردان علی کریمی بود ولی تیم پاراگ بود که توانست موقعیت خطرناک ایجاد کند و یک موقعیت تک به تک را با هنر نمایی میلاد فراهانی دروازه بان نفت از دست داد.
در این وقت تیم پاراگ کمی خشن بازی کرد و در یک صحنه محمدحسین مهر آزما خرید جدید نفت با مصدومیت نسبتا شدیدی از ناحیه مچ پا روبرو شد تا پیمان میری بازیکن فصل گذشته نساجی که در تمرینات نفت شرکت می کند به جای او به میدان برود.
همچنین علی کریمی در این نیمه از سبا بازیکن گرجستانی اش بعنوان یار تعویضی استفاده کرد. وقت اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در وقت دوم، باز هم نفت بود که توپ و میدان را در اختیار داشت. آنها در این نیمه فشار بیشتری روی دروازه پاراگ آوردند و روی چند ارسال از جناحین دروازه حریفشان را با خطر روبرو کردند. در این وقت، بالاخره شاگردان علی کریمی توسط فرید محمدزاده بازیکن امیدهای نفت که فصل گذشته ۱۲ بازی برای بزرگسالان نفت هم انجام داده بود، به گل رسیدند. او دفع ناقص دروازه بان پاراگ روی یک شوت پشت محوطه جریمه را روی ریباند به گل تبدیل کرد. اما پس از این گل بازیکنان پاراگ توانستند روی یک ضد حمله دروازه شهاب عادلی را باز کنند تا بازی به تساوی کشیده شود. علی کریمی پس از دریافت گل تساوی، نسبت به عملکرد مدافعان میانی اش اعتراض کرد.
پس از این گل بازی متعادل پیگیری می شد اما در دقایق پایانی ۳۰ دقیقه دوم، روی ارسال زیبای سبا از جناح چپ، امین منوچهری گل دوم را به ثمر رساند. وقت دوم با نتیجه دو بر یک به سود نفت به پایان رسید.
 در این نیمه امین منوچهری، حمید علی عسگری، امیرحسین فشنگچی و مجتبی حق دوست هم به میدان آمدند.
در ۳۰ دقیقه سوم بیشتر بازیکنان تستی در ترکیب نفت قرار گرفتند که از بین آنها می توان به ایمان موسوی هم اشاره کرد که توانست گل سوم نفت را روی یک ضربه سر به ثمر برساند.
این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود نفت به پایان رسید.
در این دیدار بازیکنانی که در زمین حضور نداشتند، زیر نظر مربی بدنساز نفت تمرینات بدنسازی شان را دنبال می کردند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال