پیروزی طبس برابر هوانیروز/ بکماز: زور تیم مقابل به تجربه ما نرسید

در آخرین دیدار از سومین روز مرحله دوم دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان تیم زغال سنگ طبس با برتری برابر تیم پرواز هوانیروز اصفهان به رده چهارم جدول گروه ب صعود کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین دیدار از روز سوم مرحله دوم دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر آقایان یادواره شهید حسین پور جعفری دقایقی پیش شاگردان علیرضا بکماز در تیم زغال سنگ طبس به مصاف تیم پرواز هوانیروز اصفهان رفتند که شاگردان بکماز موفق شدند در دو نیمه با نتیجه ۲۹ بر ۲۲ بر شاگردان سروش عرشی در تیم پرواز غلبه کنند. تیم زغال سنگ طبس در گروه ب با این برد ۱۱ امتیازی شده و در رده چهارم جدول ۶ تیمی این گروه قرار گرفت.

در دیدارهای قبلی این بازی دو تیم فراز بام خائیز دهدشت و فولاد مبارکه سپاهان با نتیجه برابر ۲۴ تن به تساوی دادند. در گروه ب این رقابت‌ها تیم صنعت مس کرمان با انجام ۱۰ بازی و ۱۰ برد ۲۰ امتیازی و صدرنشین گروه است

علیرضا بکماز مربی تیم طبس در پایان دیدار تیمش برابر پرواز هوانیروز اظهار داشت: بازی بسیار زیبایی و هیجان انگیزی بود؛ تیم هوانیروز تیم خیلی جوانی است و نتوانست بر تجربه بازیکنان ما چیره شود بی شک از بازی و نتیجه‌ای که گرفتیم راضی هستم.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات و حواشی به وجود آمده پس از دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و فرازبام خائیز دهدشت که با تساوی به اتمام رسید، تاکید کرد: اتفاقاتی که در بازی قبلی رخ داد به هیچ عنوان نیازی به صحبت کردن ندارد و همه چیز واضح بود و اینکه به نظر من مسؤولین فدراسیون هندبال باید به این موضوع رسیدگی کنند تا این موضوع برای همیشه در هندبال ماندگار شود.

علی صادقانی بازیکن تیم هندبال هوانیروز اصفهان پس از شکست تیمش برابر زغال سنگ طبس گفت: امروز بازی خیلی سنگینی داشتیم با توجه به نتیجه بازی‌های قبلی، طبس وارد گروه سه تیم بازنده شده بود و امتیاز این دیدار برای این تیم بسیار حائز اهمیت بود.

وی افزود: آنها جنگنده برابر ما حاضر شدند و تیم ما نیز باوجود اینکه چهار بازیکن باتجربه خود را در این دور در اختیار نداشت، خیلی جوان و جنگنده ظاهر شد و تشکر می‌کنم از تمام بچه‌ها. با اینکه ما امکانات بقیه تیم‌های حاضر در لیگ را نداریم و تیم سرباز هستیم، نمایش خوبی داشتیم و مسؤولین هم از تیم ما رضایت دارند.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال اصفهان