پیروزی فرازبام برابر پرسپولیس/ ظهرابی: انتظاری از تیمم ندارم

دومین دیدار از روز ششم مرحله سوم لیگ برتر هندبال مردان با برتری تیم هندبال فرازبام خاییز دهدشت برابر تیم پرسپولیس پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، دومین دیدار از ششمین روز مرحله سوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه با برگزاری دیدار بین دو تیم فرازبام خاییز دهدشت و پرسپولیس بهبهان در تالار هندبال شهید سلیمانی پیگیری شد.

در این رقابت که در گروه M پیگیری شد، تیم فرازبام نیمه اول را با نتیجه ۱۷ بر ۱۳ به سود خود تمام کرد. در ادامه تیم فرازبام توانست با نتیجه ۳۵ بر ۲۹ پیروز شود و پرسپولیس بهبهان متحمل شکست دیگری شود.

ظهرابی سرمربی پرسپولیس بهبهان پس از باخت مقابل فراز بام خائیز دهدشت در رقابت‌های لیگ برتر هندبال گفت: انتظاری از تیمم ندارم با توجه به اینکه بازیکنانم تمرین نداشتند و قبل از این آغاز این مسابقات چند جلسه تمرین را همین جا برگزار کردیم. بضاعت تیم همین است و بچه‌ها امروز نه تمرکز بازی داشتند و نه آمادگی بدنی.

وی درباره بازی بعدی تیمش برابر زغال سنگ طبس هم افزود: طبس تیم خوبی است ولی ما محکوم به جنگیدن و بردن در این بازی هستیم. معتقدم روز به روز سطح رقابت‌ها بهتر می‌شود.

پارسایی سرمربی تیم دهدشت پس از برد پرسپولیس بهبهان در لیگ برتر هندبال کشور گفت: با تیم پرسپولیس در دوران قبل از مسابقات چهار بازی تدارکاتی برگزار کرده بودیم. به همین خاطر با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا شدیم و روی این نکات کار کردیم و بالاخره نتیجه آن چیزی بود که می‌خواستیم.

وی در مورد بازی تیمش برابر ذوب آهن اصفهان افزود: به هر حال در فرصتی که برای برنامه ریزی روی بازی‌های آینده داریم سعی می‌کنیم پلانی تدارک ببینیم که برای برد به میدان برویم.

پارسایی درباره داوری این بازی هم گفت: داوران بین المللی هندبال کشورمان این دیدار را قضاوت کردند و باید بگویم نحوه برخورد، سوت زدن و کلاس داوری این دو داور کشورمان یک کلاس کاری برای داوری هندبال است.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال باشگاه پرسپولیس