پیروزی فنرباغچه در لیگ قهرمانان اروپا با معروف و موسوی

تیم والیبال فنرباغچه با حضور دو والیبالیست ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، هفته پنجم لیگ قهرمانان والیبال اروپا برگزار شد که در یکی از مهمترین رقابتها تیم والیبال فنرباغچه به مصاف تیم والیبال کن، نماینده فرانسه رفت و توانست با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی برسد.

این رقابت جذاب در پنج ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۹، ۱۹ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۳ و ۱۵ بر ۹ به سود نماینده ترکیه به پایان رسید. سعید معروف و سید محمد موسوی برای اولین بار  کنار هم در ترکیب فنرباغچه به میدان رفتند.  

حضور دو والیبالیست ایرانی درحالی بود که تیم فنرباغچه توانست در این بازی کامبک بزند و نتیجه بازی باخته را به سود خود تمام کند.

در این رقابت سید محمد موسوی عملکرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشت و توانست ۱۴ امتیاز (۶ امتیاز از حمله، ۶ امتیاز از دفاع و ۲ امتیاز از سرویس) برای تیمش به دست آورد. همچنین سعید معروف در این بازی ۲ امتیاز برای تیمش کسب کرد تا والیبال فنرباغچه به پیروزی برسد.

به گزارش ایسنا، در لیگ ترکیه،  فنرباغچه به دلیل محدودیت استفاده از بازیکن خارجی می تواند تنها از حضور ۳ بازیکن بهره مند باشد و این درحالی است که این تیم ۴ بازیکن خارجی دارد که دو تن از آنها ایرانی هستند. به همین دلیل تاکنون دو بازیکن ایرانی کنار یکدیگر در ترکیب تیم ترکیه ای بازی نکرده و حضور آنها کنار هم برای اولین بار در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا میسر شد.

فنرباغچه با این نتیجه ۵ امتیازی شد (۲ برد و ۳ باخت) و در رده سوم جدول گروه E این رقابت ها قرار گرفت.  

تگ ها


سید محمد موسوی میرسعید معروف والیبال والیبال