پیروزی فولاد در دیدار دوستانه برابر نفت

تیم فولادخوزستان در دیداری دوستانه برابر نفت امیدیه به پیروزی دو بر صفر رسید....

به گزارش "ورزش سه" تیم فولاد خوزستان از ساعت ۱۵ امروز در دیداری تدارکاتی در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف تیم نفت امیدیه رفت و در نهایت این دیدار با پیروزی دو بر صفر به سود فولاد به پایان رسید. امید صیدالی و محمد قاسمی نژاد دو گل فولاد را در این دیدار به ثمر رسانده بودند. فولادی‌ها روز گذشته نیز در یک دیدار دوستانه برابر نفت مسجد سلیمان به میدان رفته بودند که با نتیجه بدون گل به پایان رسید.


شاگردان جواد نکونام پیش از این شش دیدار دوستانه در مقابل سایپا، نفت مسجدسلیمان، پارس جنوبی جم، بادران، هوادار و پورا به میدان رفته بود و موفق به پنج پیروزی و یک تساوی شده بود. در دیدار امروز جواد نکونام سرمربی فولاد از بازیکنانی استفاده کرد که در دیدار روز گذشته تدارکاتی کمتر مورد استفاده قرار گرفتند. تیم فولاد در بین تیم‌های لیگ برتری بیشترین بازی دوستانه را برای آماده‌سازی پیش فصل خود تدارک دیده است.


گفتنی است ساعتی پیش خبر محرومیت سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال منتشر شد که می تواند اردوی فولادی‌ها را با تنش مواجه کند. 


نکونام و تیمش در فصل جاری علاوه بر لیگ برتر و جام حذفی، پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و احتمالا مرحله گروهی این مسابقات را نیز در پیش دارند.

تگ ها


فولاد خوزستان