پیروزی قاطع ریو آوه در دربی ایرانی‌ها با هت‌تریک طارمی

در تقابل تیم‌های ریو آوه و آوس و ستاره‌های ایرانی‌شان، این مهدی طارمی بود که با درخشش‌خیره کننده‌اش یک پیروزی امیدبخش را برای تیمش رقم زد...

پیروزی قاطع ریو آوه در دربی ایرانی‌ها با هت‌تریک طارمی

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، ریو آوه با بهره گیری از مهدی طارمی در ورزشگاه خانگی خود، میزبان آوس بود که مهرداد محمدی در نوک پیکان خط حمله‌اش می‌دید. مهدی طارمی که اولین بازی خود به عنوان بازیکن ثابت را تجربه می‌کرد در دقیقه ۱۰ روی حرکتی که خودش آغاز کرده بود، بعد از یک و دو با دیگو لوپز با چیپ پای چپ خود اولین گل میزبان را به ثمر رساند. ۱۱ دقیقه بعد باز هم طارمی که شماره ۹۹ را بر تن داشت، با یک حرکت فریبنده مدافع پیش رو را جا گذاشت و با یک ضربه دقیق پای چپ گل دوم خودش و ریو آوه را وارد دروازه حریف کرد. نیمه اول با همان نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

اما در نیمه دوم باز هم ریو آوه تیم برتر میدان بود و در حالی که تنها ۷ دقیقه از آغاز نیمه می‌گذشت پاس در عمق زیبای نونو سانتوس طارمی را با دروازه‌بان تک به تک کرد و ستاره ایرانی موفق شد اولین حضور ثابتش را با یک هت‌تریک به یادماندنی جشن بگیرد. این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد، این بار نونو سانتوس خودش گل چهارم را به ثمر رساند تا پیروزی میزبان شیرین‌تر شود. در ادامه برتری ریو آوه باز هم بیشتر شد و روی پنالتی به دست آمده توسط طارمی، آگوستو پنجمین گل را نیز وارد دروازه بوناردیو کرد. طارمی که هفته گذشته نیز حضورش کوتاهش با تمجید رسانه‌های پرتغالی همراه شده بود، در دقیقه ۷۶ جای خود را به آدرلان سانتوس داد تا کالوس کاروالیال او را برای دیدارهای آینده ریو آوه، حفظ کند. فقط یک دقیقه بعد انزو زیدان فرزند زین‌الدین زیدان که به صورت تعویضی برای آوس به میدان آمده بود، موفق شد یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد تا شکست یاران محمدی اندکی کمرنگ‌تر شود.

در ادامه تغییری در نتیجه ایجاد نشد و ریو آوه توانست به لطف درخشش ستاره ایرانی خود که در سایت معتبر هواسکورد نیز نمره ۱۰ را به دست آورد، این دیدار خانگی را ۵-۱ پیروز شده و اولین برد فصل را به دست آورد.

اخبار مرتبط:
گل اول ریو آوه به آوس توسط مهدی طارمی/ ویدیو
گل دوم ریو آوه به آوس توسط مهدی طارمی/ ویدیو
هت‌تریک مهدی طارمی در دیدار ریو آوه و آوس/ ویدیو
گل پنجم ریو آوه به آوس روی اثرگذاری مهدی طارمی/ ویدیو

تگ ها


اخبار لژیونرها عملکرد لژیونرها هت‌تریک طارمی درخشش مهدی طارمی فوتبال جهان مهرداد محمدی مهدی طارمی آوش ریو آوه ریو آوه-آوش لیگ برتر پرتغال فوتبال