پیروزی قاطع مس رفسنجان مقابل قهرمان لیگ برتر

تیم فوتبال مس رفسنجان در یک بازی دوستانه موفق شد با سه گل پرسپولیس را در زمین شهید کاظمی شکست دهد....

به گزارش "ورزش سه"، در این مسابقه که در دو وقت ۴۰ دقیقه ای برگزار شد، پرسپولیس با ترکیبی از بازیکنان جوان و ذخیره، مقابل تیم با انگیزه مس رفسنجان با هدایت محمد ربیعی به میدان رفت و مسی ها با دو گل نیمه اول و تک گل نیمه دوم، حریف خود را شکست دادند.

سه گل مس رفسنجان در این مسابقه توسط سجاد عاشوری، رحیم زهیوی و علیرضا نقی‌زاده به ثمر رسید. مسی ها در اواسط نیمه دوم بازی ده نفره شدند و حامد نورمحمدی از زمین اخراج شد و نکته جالب این که بازیکنی به جای وی وارد زمین نشد.

پرسپولیس که در این مسابقه در نیمه اول به تعدادی از بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود، در نیمه دوم از احمد نوراللهی و وحید امیری استفاده کرد. همچنین گلر دوم این تیم در کنار آریا برزگر، علی شجاعی، امیر روستایی و محمد شریفی نیز در نیمه دوم برای سرخپوشان به زمین رفتند.

ترکیب نیمه اول پرسپولیس هم شامل حامد لک، احسان حسینی، سیدجلال حسینی، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، سعید حسین پور، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی عبدی و آرمان رمضانی بود که این ترکیب در نیمه دوم با ۸ تغییر مواجه شد و تنها مهدی شیری و دو دفاع میانی احسان حسینی و سیدجلال حسینی در میدان باقی ماند.

در این دیدار مس رفسنجان نمایشی جالب توجه را از خود به نمایش گذاشت و در سراسر ۸۰ دقیقه دیدار دوستانه با نظم و برنامه بازی کرد و یک برد روحیه بخش را در اواسط برنامه تدارکاتی خود برای حضور در لیگ برتر به دست آورد. در این تیم تازه لیگ برتری شده، چهره هایی مثل علیرضا نقی زاده، سجاد عاشوری و قائم اسلامی خواه نمایش قابل قبولی از خود ارائه دادند.

تگ ها


پرسپولیس تهران مس رفسنجان