پیروزی لهستان مقابل والیبالیست های ایران

تیم والیبال نوجوانان ایران در دومین بازی خود در مرحله گروهی قهرمانی جهان مقابل لهستان شکست خورد تا این تیم صدرنشینی اش در جدول گروه A قطعی شود....

تیم نوجوانان ایران درحالی مقابل لهستان صف‌آرایی کرد که بعد از استراحت اجباری در شروع رقابت‌ها به دلیل غیبت گواتمالا، در اولین بازی خود هند را با نتیجه سه بر صفر شکست داده بود.


در طرف مقابل لهستان از دو بازی قبلی خود دو پیروزی سه امتیازی مقابل نیجریه و هند کسب کرده بود.


نبرد حساس دو تیم با پیروزی لهستان در ست اول آغاز شد. آن هم درشرایطی که شاگردان نوجوان آرمات گام به گام با حریف پیش‌رفتند و در امتیاز ۲۵ بر ۲۳ متوقف شدند.


در ست دوم نیز رقابت تنگاتنگ دو تیم ادامه یافت و درنهایت این لهستان بود که با کسب امتیاز مشابه ست اول، موفق به پیروزی شد.


ست سوم اما فاصله امتیاز دو تیم تا حدودی زیاد شد و درنهایت لهستان با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ برنده ست و بازی شد.


مسعود آرمات سرمربی ایران با ترکیب اولیه یوسف کاظمی، یونس جوان، امیرمحمد گلزاده، پوریا حسین‌خانزاده، عرشیا به‌نژاد، عرفان نوروزی و سجاد جلوداریان (لیبرو) بازی را آغاز کرد.


برای لهستان هم جیکوب مشچرزاک، کامیل شیمندرا، کاجیتان کوبیکی، تایتوس نوویک، متیوشک کوفکا، پایوتره اسلیوکا و کوبا هاوریلوک (لیبرو) به میدان رفتند.


هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان (زیر ۱۹ سال) از ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی ایران (تهران) و در دو سالن دوازده هزار نفری آزادی و سالن فدراسیون والیبال برگزار می‌شود.

تگ ها


والیبال