پیروزی مقتدرانه منچستریونایتد با هت تریک زلاتان

منچستریونایتد با پیروزی 3-0 مقابل سنت اتین در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، گام بلندی به سوی صعود به مرحله بعد برداشت ......


منچستریونایتد با پیروزی 3-0 مقابل سنت اتین در دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، گام بلندی به سوی صعود به مرحله بعد برداشت.
 
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو در ادامه نتایج خوب شان در هفته های اخیر، امشب هم با ارائه یک بازی حساب شده توانستند سه بار دروازه سنت اتین را باز کنند و صعودشان به مرحله بعد را تا اندازه زیادی قطعی کنند.
منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نتوانستند از آن استفاده کنند.
برتری شیاطین سرخ ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 15، زلاتان ابراهیموویچ قفل دروازه سنت اتین را باز کرد.
روی یک ضربه آزاد بود که شوت حساب شده زلاتان که قصد داشت از زیر دیوار دفاعی حریف عبور بدهد، به پای بازیکن سنت اتین برخورد کرد و با تغییر مسیر، وارد دروازه شد.
بعد از این گل بازی کمی متعادل تر شد اما باز هم این بازیکنان منچستریونایتد بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ترتیب می دادند.
تا پایان نیمه اول هر دو تیم یکی دو موقعیت گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به این ترتیب این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.
نیمه دوم را هم منچستریونایتد بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی، چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند. برتری یونایتدها ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه 75، زلاتان گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.
روی حرکت خوب راشفورد و ارسال او به دهانه دروازه، ستاره سوئدی با یک بغل پای ساده کار را تمام کرد.
بعد از این گل تیم میهمان تا اندازه ای بر بازی مسلط شد اما این یونایتدها بودند که در دقیقه 88 به گل سوم رسیدند.
خطای مدافع سنت اتین روی زلاتان، یک ضربه پنالتی نصیب یونایتدها کرد و خود این ستاره سوئدی برخلاف جهت حرکت دروازه بان، توپ را به گل تبدیل کرد.
تلاش بازیکنان سنت اتین برای کاهش فاصله در دقایق پایانی بی نتیجه بود و منچستریونایتد با هت تریک زلاتان توانست به پیروزی 3-0 برسد.
 

تگ ها


فوتبال