پیروزی منچستریونایتد مقابل اینتر در چمپیونزکاپ

شیاطین سرخ موفق شدند در مسابقات چمپیونزکاپ در کشور مالزی مقابل اینتر به پیروزی دست یابد...

پیروزی منچستریونایتد مقابل اینتر در چمپیونزکاپ

منچستریونایتد به روند خوب خود در مسابقات پیش‌فصل ادامه داد.

به گزارش مدال، منچستریونایتد و اینتر از سری رقابت‌های تابستانی چمپیونزکاپ و از ساعت 16 به وقت ایران در ورزشگاه ملی سنگاپور به مصاف هم رفتند. دیداری که محک مناسبی برای این دو تیم بزرگ محسوب می‌شد.

یونایتد با ترکیب دخیا، وان بیساکا، توانزبه، لیندلوف، شاو، ماتیچ، پوگبا، جیمز، لینگارد، مارسیال و راشفورد در زمین حاضر شد و یازده بازیکن اینتر را نیز این بازیکنان تشکیل می دادند: هندانوویچ، دامبروزیو، دی فرای، اشکرینیار، کاندروا، گالیاردینی، بروزوویچ، سنسی، دالبرت، اسپوزیتو و لونگو.

در جوی کاملا مساعد برای یونایتد و در حالی که بخش اعظم ورزشگاه هوادار این تیم بودند، شیاطین سرخ کار را بهتر شروع کردند و بسیار زود تبدیل به تیم برتر زمین شدند.

دقیقه 31 بازی ارسال لوک شاو از سمت چپ با نوک انگشت هندانوویچ تغییر جهت داد و توپ به راشفورد نرسید تا بخت بسیار خوبی از دست برود. اشکرینیار کمی بعد فرصت گلزنی برای اینتر را داشت ولی دخالت ماتیچ مانع شد.

4 دقیقه به پایان نیمه اول نیز ضربه مارسیال با واکنش مناسب هندانوویچ راهی به دروازه پیدا نکرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

دقیقه 51 بازی ضربه ماتیچ به تیر برخورد کرد و 6 دقیقه بعد لیندلوف به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد.

حملات یونایتد دقیقه 75 جواب داد و این تیم به گل برتری رسید. روی یک ضربه آزاد و در ریباند، گرینوود توانست با ضربه پای چپ بسیار زیبا هندانوویچ را مغلوب کرده و گلزنی کند.

این بازی در نهایت با همین یک گل به سود شیاطین سرخ به اتمام رسید. این سومین برد متوالی یونایتد در بازی‌های پیش فصل است.

اخبار مرتبط:

انتقال ستاره اینتر به بایرن مونیخ منتفی شد

تگ ها


چمپیونزکاپ شیاطین سرخ ورزشگاه ملی سنگاپور فوتبال جهان مسابقات پیش‌فصل منچستریونایتد اینترمیلان فوتبال