پیروزی نادال و ماری ، شگفتی حذف واورینکا - تنیس ویمبلدون 2017

مردان شماره یک و ۲ تنیس دنیا گام اول در سومین و مهم ترین گرنداسلم سالانه را محکم برداشتند ......

مردان شماره یک و ۲ تنیس دنیا گام اول در سومین و مهم ترین گرنداسلم سالانه را محکم برداشتند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، صد و سی و یکمین دوره رقابت های تنیس گرنداسلم ویمبلدون (سومین و مهم ترین گرنداسلم سالانه این ورزش) با پیروزی آسان اندی ماری بریتانیایی و رافائل نادال اسپانیایی و حذف ناباورانه استانیسلاس واورینکای سوئیسی در بخش مردان و نتایج قابل پیش بینی بزرگان در بخش بانوان آغاز شد.

در بخش مردان، اندی ماری، مدافع عنوان قهرمانی در 3 ست با نتایج 6 بریک، 6 بر 4 و 6 بر 2، الکساندر بوبلیک گمنام را شکست داد.

رافائل نادال، مرد شماره 2 بخش مردان و فاتح گرنداسلم قبلی هم 3 بر صفر از سد «میلمن» گذشت. او با نتایج 6 بریک، 6 بر 3 و 6 بر 2 به راحتی رقیب گمنامش را حذف کرد.

اما اولین شگفتی، حذف استانیسلاس واورینکای سوئیسی، نایب قهرمان گرنداسلم رولان گاروس بود. او در نهایت ناباوری 3 بریک و با نتایج 6 بر 4، 3 بر 6، 6 بر 4 و 6 بریک مقابل دانیل مدودوف شکست خورد و در همان دور اول از رقابت ها کنار رفت.

در بخش بانوان، اتفاقات عجیبی رخ نداد و علاوه بر ونوس ویلیامز آمریکایی که 2 بر صفر رقیب گمنامش،مرتنس را برد، بزرگان دیگری مانند پیلوسکوا،شیاوونه، هالپ، کوویتوا و آزارنکا هم با غلبه بر رقبایشان به دور دوم راه یافتند.

تگ ها


اخبار روز تنیس ویمبلدون تنیس