پیروزی نوجوانان والیبال ایران مقابل آرژانتین

تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل آرژانتین به دور بعدی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان صعود کرد....

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان از تاریخ ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی تهران درحال برگزاری است. تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که موفق شده بود به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها راه پیدا کند مقابل تیم ملی والیبال آرژانتین قرار گرفت.  

بلندقامتان ایران در این مسابقه با ترکیب اولیه عرفان نوروزی،  امیر محمد گلزاده، پوریا حسین خانزاده، یونس جوان، عرشیا به نژاد، یوسف کاظمی و سجاد جلوداریان (لیبرو) مقابل آرژانتین حاضر شدند.  

تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه موفق شد با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی برسد. این دیدار در چهار ست و با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۴ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۹، و ۲۵ بر ۱۱ به سود ایران پایان یافت.

در ست آخر این رقابت، تیم ملی والیبال ایران با اعتماد به نفس بالایی بازی کرد و موفق شد اختلاف امتیاز را با آرژانتین افزایش دهد. در ست چهارم این مسابقه، رالی‌های زیبایی بین دو تیم شکل گرفت که اغلب امتیاز این رالی ها به سود بلندقامتان ایران ثبت شد.

در دیگر رقابت‌های برگزار شد در مرحله یک چهارم نهایی، تیم ملی والیبال لهستان با نتیجه ۳ بر صفر آلمان را شکست داد تا ضمن صعود به دور بعد حریف تیم ملی والیبال ایران در نیمه نهایی شود.

هم‌چنین بلغارستان مقابل ایتالیا (۳ بر ۲ به سود بلغارستان) و روسیه مقابل برزیل (۳ بر صفر به سود روسیه)  به پیروزی دست یافتند تا این دو تیم در نیمه نهایی این مسابقات به مصاف هم بروند.

بازی‌های نیمه نهایی (۱۰ شهریور ماه):

ایران - لهستان 

روسیه - بلغارستان

تگ ها


والیبال