پیروزی وریرز با درخشش خارق‌العاده دورانت

تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز در دیدار صبح امروز خود با درخشش کوین دورانت به پیروزی رسید ......

تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز در دیدار صبح امروز خود با درخشش کوین دورانت به پیروزی رسید.

به گزارش مدال، در دیدارهای صبح امروز (شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم‌ گلدن استیت وریرز با درخشش خارق‌العاده کوین دورانت مقابل میزبان خود نیویورک نیکس در سالن «مدیسون اسکوئیر گاردن» به پیروزی رسید.

در این بازی که با اختلاف 28 امتیاز به سود وریرز به پایان رسید، دورانت 41 امتیاز به دست‌ آورد که 25 امتیاز آن در کوارتر چهارم بود. نیکس این فرصت را داشت که کوین دورانت در تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد جذب کند ولی او همچنان در وریرز ماند و درخشش وی در بازی صیح امروز تنها باعث حسرت هواداران و مسئولان نیویورک شد.

دورانت در مورد عملکرد خود گفت: بازی خوبی انجام دادم. مثل این بود که هنگام رانندگی و در همه خیابان‌ها با چراغ سبز مواجه شوی.

دیمارکوس کازینز، سنتر جدید تیم وریرز که تا کنون به دلیل مصدومیت نتوانسته برای تیمش بازی کند در بازی امروز به دلیل اعتراض به تصمیم داور از روی نیمکت اخراج شد. بازی بعدی گلدن استیت مقابل بروکلین نتس خواهد بود. این برای نخستین بار است که گلدن استیت در 2 بازی متوالی به مصاف دو تیم نیویورکی می‌رود.

در بازی دیگری که در سالن تویوتا سنتر شهر هیوستون برگزار شد، تیم میزان در غیاب جیمز هاردن، باارزش‌ترین فصل گذشته NBA مغلوب لس آنجلس کلیپرز شد.

تیم مینه سوتا تیمبروولوز نیز در خانه با اختلاف 30 امتیاز از میلواکی باکس شکست خورد. این پنجمین پیروزی متوالی باکس در فصل جاری بود.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

شیکاگو 106 – شارلوت 135
گلدن استیت 128 – نیویورک 100
دالاس 107 – تورونتو 116
بروکلین 115 – نیواورلینز 117
لس آنجلس کلیپرز 133 – هیوستون 113
میلواکی 125 – مینه سوتا 95
واشنگتن 112 – ساکرامنتو 116

تگ ها


بسکتبال