پیروزی و 2 شکست برای نمایندگان ایران در ۴ وزن دوم 2

مسابقات چهار وزن دوم رقابت هاي كشتي آزاد زير 23 سال جهان، در لهستان در حال برگزاری است ......

مسابقات چهار وزن دوم رقابت هاي كشتي آزاد زير 23 سال جهان، در لهستان در حال برگزاری است.

مسابقات چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال قهرمانی جهان، از عصر امروز (یکشنبه) در لهستان در حال برگزاری است که یونس امامی، حمیدرضا زرین پیکر، محمد متقی نیا و مجتبی گلیج در اوزان 65، 70، 74 و 96 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته اند.

نتایج نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به شرح زیر است:

در وزن 65 کیلوگرم که 26 نفر شرکت کرده اند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با با نتیجه 12 بر یک میهایل گئورگیف از بلغارستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم به مصاف کی یونیزاوا از ژاپن می رود.

در وزن 70 کیلوگرم حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ذولفقار ماخاماتوف از قزاقستان با نتیجه 5 بر 6 شکست خورد. در این وزن 21 نفر به روی باسکول رفته اند.

در وزن 74 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه 7 بر 4 مقابل یاجورو یاماساکی از ژاپن شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با نتیجه 12 بر 2 گئورگی نوگایف از اسلواکی را مغلوب کرد. وی در در دور بعد به مصاف کاراس از رومانی می رود. در این وزن 21 نفر وزن کشی کرده اند.

تگ ها


اخبار روز کشتی