پیروزی پرسپولیس مقابل تیم فرشاد پیوس در بازی دوستانه

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار دوستانه مقابل تیم ویستا توربین به پیروزی رسید....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه شنبه در دیداری دوستانه به مصاف تیم ویستا توربین رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

سرخپوشان پس از دیدار برابر شهر خودرو، امروز در قالب دو تیم، در دو ورزشگاه به ریکاوری و بازی دوستانه پرداختند.

بازیکنان حاضر در بازی دیروز در ورزشگاه کاظمی زیر نظر بدنساز تیم ریکاوری کردند. سایر بازیکنان نیز در دیداری دوستانه مقابل تیم ویستا توربین به میدان رفتند.

سرخپوشان با ترکیب: بوژیدار رادوشویچ، احسان حسینی، امیرمحمد خارکش، سینا مهدوی، سعید حسین‌پور، کمال کامیابی‌نیا، محمد شریفی، علی شجاعی، وحید امیری، مهدی عبدی و مهدی مهدی‌خانی به مصاف تیم ویستا توربین به سرمربیگری فرشاد پیوس رفتند.

کلیه بازیکنان پرسپولیس پیش از آغاز بازی تدارکاتی، نزد پیشکسوت پرسپولیس رفتند و برای حضور در زمین، از فرشاد پیوس رخصت خواستند.

کادر فنی دو تیم نیز خوش و بش گرمی قبل از بازی داشتند. فرشاد پیوس با تشکر از زحمات کادر فنی پرسپولیس به آنها برای فینال آسیا روحیه داد.

بازی دوستانه دو تیم در ورزشگاه غدیر و در دو وقت ۳۵ دقیقه‌ای انجام شد و طی آن پرسپولیس با گل‌های مهدی عبدی (که با دریبل چند بازیکن به ثمر رسید) و سعید حسین‌پور به پایان رسید. گل تیم ویستا هم توسط مرتضی حسینی به ثمر رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر با سه گل تیم شهرخودرو را شکست داده بود.

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ دو مربی پرسپولیس تمدید کردند

مصدومیت نگران کننده کامیابی نیا مقابل ویستا

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس فرشاد پیوس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال