پیروزی پرگل آلمان در خانه نروژ

تیم ملی آلمان در اولین دیدارش در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، موفق شد با نتیجه 3-0 نروژ را از پیش رو بردارد ......

تیم ملی آلمان در اولین دیدارش در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018، موفق شد با نتیجه 3-0 نروژ را از پیش رو بردارد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان یواخیم لوو کاملا برتر از حریف بودند و در نهایت توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.

 

ژرمن ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب داشتند تا اینکه در دقیقه 15، توماس مولر توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. پاس خطرناک مسوت اوزیل به درون محوطه جریمه نروژ، با تعلل بازیکنان میزبان به مولر رسید و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.

 

بعد از این گل، بازیکنان نروژ برای دقایقی پیش کشیدند و حتی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه هم روی دروازه آلمان ایجاد کردند اما پس از آن، بار دیگر شاگردان لوو ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات بیشتری روی دروازه حریف ترتیب دادند تا اینکه در آخرین ثانیه های نیمه اول به گل دوم دست پیدا کردند.

 روی همکاری عالی مولر و اوزیل، توپ در محوطه جریمه به جاشوا کیمیچ رسید و او هم با ضربه ای دقیق، در حالی که با تکل دو مدافع حریف روبرو شده بود، توپ را به گوشه دروازه فرستاد. نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم هم با برتری آلمان آغاز شد و بازیکنان این تیم کاملا بر بازی مسلط بودند تا اینکه در دقیقه 60 به گل سوم دست پیدا کردند. بعد از یک پاسکاری طولانی از بازیکنان آلمان، ارسال سامی خدیرا، در محوطه جریمه به توماس مولر رسید و او هم کار را تمام کرد.

 

بعد از این گل از ضرباهنگ بازی کاسته شد و بازیکنان میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و صاحب چند موقعیت خوب هم شدند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی در نهایت با همان نتیجه 3-0 به سود آلمان به پایان رسید.

 

تگ ها


فوتبال