پیروزی پرگل دورتموند با درخشش اوبامیانگ

دورتموند موفق شد با درخشش اوبامیانگ و به ثمر رساندن 4 گل توسط این مهاجم جوان، پیروزی شیرینی را کسب کند و با نتیجه 2-5 از سد هامبورگ گذر کند ......

 دورتموند موفق شد با درخشش اوبامیانگ و به ثمر رساندن 4 گل توسط این مهاجم جوان، پیروزی شیرینی را کسب کند و با نتیجه 2-5 از سد هامبورگ گذر کند.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بازی با برتری دورتموند آغاز شد و در دقیقه 3 امره مور روی پاس پولیسیچ در موقعیت خوبی قرار گرفت که سنگربان هامبورگ توپ را مهار کرد.

 

اما انتطار زنبورها برای زدن گل اول زیاد طول نکشید و اوبامیانگ با تیزهوشی و استفاده از یک توپ بی هدف موفق شد گل اول خودش و دورتموند را در دقیقه 4 به ثمر برساند. بعد از گل باز هم حملات دورتموند ادامه یافت و این تیم در چند صحنه دروازه هامبورگ را تهدید کرد.

 

اوبامیانگ در دقیقه 23 اختلاف را دو برابر کرد. این مهاجم گلزن موفق شد روی پاس امره مور گل دوم تیمش را به ثمر برساند. اما این پایان هنرنمایی اوبامیانگ نبود و 4 دقیقه بعد، روی پاس پشت مدافعان مارک بارترا او با دروازه بان تک به تک شد و با جا گذاشتن او، طی 27 دقیقه هت تریک کرد تا بعد از گذراندن یک جلسه محرومیت انضباطی، بازگشت شکوهمندی را به ترکیب دورتموند تجربه کند.

 

دقیقه 42، نیکلا مولر از هامبورگ به محوطه جریمه نزدیک شد اما پوشش خوب مدافعان دورتموند اجازه خلق موقعیت را به او نداد تا نیمه اول با همان 3 گل به سود دورتموند تمام شود.

 

با شروع نیمه دوم و در دقیقه 48، پاس پشت مدافعان پولیسیچ باز هم اوبامیانگ را با سنگربان حریف تک به تک کرد و او موفق شد گل چهارم خود و تیمش را به ثمر برساند.

 

بعد از گل، هامبورگ آهنگی هجومی به خود گرفت و روی یک همکاری زیبا از زمین خودی با سنگربان دورتموند تک به تک شد و با یک ضربه دقیق یکی از گل ها را پاسخ داد. در دقیقه 67، پاپاستوپولوس موقعیت خوبی برای گشودن دروازه هامبورگ داشت که ره به جایی نبرد.

در دقیقه 76، این بار اوبامیانگ در نقش گلساز ظاهر شد و با ارسال پاسی مناسب، دمبله را در موقعیت خوبی قرار داد تا او نیز سهمی در جشنواره گل زنبورها ایفا کند. در دقیقه 82، مولز توانست یکی دیگر از گل ها را جبران کرده و اختلاف را به 3 گل برساند.  لحظاتی بعد، شورله روی همکاری با اوبامیانگ می توانست گلزنی کند که ضربه والی او ره به جایی نیافت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا دورتموند با نتیجه 2-5 از سد هامبورگ گذر کند.

 

تگ ها


فوتبال