پیروزی پرگل سیتیزن ها در خانه وست بروم

منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه در هفته 10موفق شد مقابل وست بروم به پیروزی 4-0 دست پیدا کند ......

منچسترسیتی در دیداری خارج از خانه در هفته 10موفق شد مقابل وست بروم به پیروزی 4-0 دست پیدا کند.


به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، شاگردان پپ گواردیولا که در 6 دیدار قبلی به پیروزی نرسیده بودند، در دیدار امشب به لطف درخشش سرخیو آگوئرو و ایلکای گوندوگان، به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند.

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد اما در دقیقه 3، این وست بروم بود که اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد ولی در نهایت ضربه شاذلی از کنار دروازه به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد بازیکنان سیتی پاسخ این موقعیت را دادند و تا آستانه باز کردن دروازه فوستر پیش رفتند اما ضربه نولیتو هم راهی به چارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و بیشتر در میانه زمین جریان داشت تا اینکه در دقیقه 19، سرخیو آگوئرو گل اول بازی را به ثمر رساند. روی پاس ایلکای گوندوگان به سمت راست محوطه جریمه وست بروم بود که آگوئرو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بعد ازاین گل سیتی کاملا بازی را در دست گرفت و دو موقعیت خوب گلزنی داشت که از دست رفت  اما در دقیقه 28، آگوئرو برتری تیمش را دو برابر کرد.

روی تعلل مدافعان وست بروم، توپ پشت محوطه جریمه به آگوئرو رسید و او هم بعد از یک حرکت عرضی، با شوتی تماشایی دروازه حریف را باز کرد.

شاگردان پپ می توانستند خیلی زود به گل سوم برسند اما ضربه آزادی که با خطا روی کولاروف به دست آمد، توسط گوندوگان از دست رفت. برتری سیتی در دقایق پایانی نیمه اول هم ادامه داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و  آگوئرو و نولیتو در همان دقایق ابتدایی دو موقعیت خوب را از دست دادند. پس از آن نوبت تیم میزبان بود که برای دقایقی بر بازی مسلط شود و یک فرصت گلزنی خوب هم به دست آورد که نتوانست از استفاده کند.

با عبور از دقیقه 70، بار دیگر سیتی به تیم برتر میدان تبدیل شد و سرانجام در دقیقه 78 به گل سوم رسید. روی حرکت خوب آگوئرو، یک موقعیت عالی نصیب گوندوگان شد و او هم با ضربه ای محکم، حساب  کار را 3-0 کرد.

در دقایق پایانی بازیکنان وست بروم برای کاهش اختلاف پیش کشیدند اما این سیتی بود که در دقیقه 90 به گل چهارم رسید. این بار هم گوندوگان بود که در نقش گلساز ظاهر شد و ارسال خوب دی بروین را به گل چهارم تیمش تبدیل کرد.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال