پیروزی پرگل شاگردان قلعه‌نویی مقابل ذوب‌آهن(عکس)

تیم فوتبال گل گهر دومین دیدار تدارکاتی اردوی مشهد را نیز با پیروزی پشت سر گذاشت تا بازیکنان این تیم با روحیه زیادی این شهر را ترک کنند....

به گزارش "ورزش سه"، عصر امروز در دومین دیدار تدارکاتی اردوی مشهد، تیم فوتبال گل گهر سیرجان با ترکیب مهرداد بشاگردی، میلاد ذکی پور، علیرضا آرتا، علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، امین پور علی، احمدرضا زنده روح، رضا شکاری، علی دشتی، سعید صادقی و یونس شاکری مقابل شاگردان مجتبی حسینی به میدان رفت و در نیمه اول این مسابقه با دو گل از رضا شکاری به برتری دست یافت.


در نیمه دوم مسابقه باز هم این شاگردان امیرقلعه نویی بودند که نمایش بهتری داشتند و با تعویض های این مربی توانستند دو گل دیگر را توسط منشا و البته اشتباه و گل به خودی مدافع ذوب آهن ثبت کنند. در این نیمه منشا به جای شاکری، عاشوری به جای دشتی و همینطور علیزاده، سهرابیان و آقاجان پور به جای آرتا، برزای و پورعلی وارد زمین شدند.


در سوی دیگر مجتبی حسینی از دو ترکیب متفاوت برای دیدار برابر گل گهر بهره برد و در شرایطی که توانسته بود با گل رضا محمود آبادی بازیکن سابق آبی های سیرجانی تک گل شکاری در نیمه اول را جبران کند، سه گل دیگر دریافت کرد تا با نتیجه ۴ بر ۱ مغلوب شود. ضمن اینکه گل به خودی سبزپوشان در این مسابقه توسط مسعود ابراهیم زاده ثبت شد.


آبی پوشان سیرجانی که پیش از این مقابل پدیده نیز با گل های شاکری و شکاری به پیروزی ۲ بر صفر دست یافته بودند، به زودی اردوی خود را در تهران از سر خواهند گرفت. در سوی دیگر شاگردان مجتبی حسینی روز آینده در دومین دیدار تدارکاتی با پدیده بازی خواهند کرد و سپس به اصفهان بازی می گردند.

تگ ها


گل گهرسیرجان ذوب آهن اصفهان