پیروزی پرگل مونیخی ها در زمین آگزبورگ

دیدار تیم های آگزبورگ و بایرن مونیخ با نتیجه 3-1 به سود بایرن به اتمام رسید تا مونیخی ها همچنان مقتدرانه به صدرنشینی خود در بوندسلیگا ادامه دهند ......

دیدار تیم های آگزبورگ و بایرن مونیخ با نتیجه 3-1 به سود بایرن به اتمام رسید تا مونیخی ها همچنان مقتدرانه به صدرنشینی خود در بوندسلیگا ادامه دهند.

 

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، بایرن که هفته گذشته با پیروزی خانگی مقابل گلادباخ توانسته بود به روند ناکامی خود در کسب پیروزی پایان دهد به زمین آگزبورگ رفته بود تا سه امتیاز دیگر را کسب کند. این دو تیم سه روز پیش در جام حذفی نیز به مصاف هم رفته بودند که بایرن 3-1 موفق به پیروزی شده بود.

بازی با حملات بایرن شروع شد و مونیخی ها خیلی زود کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند. شاگردان آنچلوتی برای رسیدن به گل اول خود تا دقیقه 19 انتظار کشیدند. روی یک ضد حمله، روبن به خوبی لواندوفسکی را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و ستاره لهستانی کار سختی برای گشودن دروازه آگزبورگ پیش رو نداشت.

دو دقیقه بعد لواندوفسکی پاسخ لطف روبن را دارد و با یک پاس خوب، باعث شد این بازیکن گل دوم بایرن را به ثمر برساند تا حساب کار 2-0 شود. این نتیجه تا پایان نیمه باقی ماند.

نیمه دوم با گلزنی بایرنی ها همراه بود. دقیقه 48 بازی بازهم روبن بود که در متن حرکت قرار داشت و با یک پاس عمقی خوب، لواندوفسکی را به گلر آگزبورگ تک به تک کرد. لوا نیز با دریبل دروازه بان و در حالیکه زاویه را برای خود تنگ کرده بود، گل سوم بایرن را به ثمر رساند.

دقیقه 76 بازی آگزبورگ توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. روی تعلل مدافعان بایرن از جمله هوملس و آلابا، توپ در یک رفت و برگشت به کو رسید و او با یک ضربه ساده، کار را تمام کرد.

تلاش دو تیم در ادامه بازی نتیجه ای نداشت و در نهایت بایرن موفق شد با حساب 3-1 بر آگزبورگ غلبه کرده و با 23 امتیاز در صدر باقی بماند.

تگ ها


Bundesliga فوتبال