پیروزی پیشکسوتان تراکتورسازی در دیداری دوستانه

تیم پیشکسوتان تراکتورسازی در دیداری دوستانه به مصاف تیم پیشکسوتان شهرستان خوی رفتند و در این مسابقه به پیروزی دست یافتند ......

تیم پیشکسوتان تراکتورسازی در دیداری دوستانه به مصاف تیم پیشکسوتان شهرستان خوی رفتند و در این مسابقه به پیروزی دست یافتند.

به گزارش مدال، پیشکسوتان تراکتورسازی با سرمربی گری هدایت مهابادپور و سرپرستی صمد رسولی روز گذشته به دعوت تیم پیشکسوتان خوی در این شهرستان حضور پیداکرده و در دیداری دوستانه به مصاف این تیم رفتند.

بازی در نیمه اول متعادل آغاز شد و هر دو تیم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتند. گل اول روی اشتباه دروازه‌بان تراکتور و فرصت‌طلبی مهاجم سعید پاشایی بازیکن تیم خوی در دقیقه ۱۹ بازی به ثمر رسید. بعد از گل باز تیم خوی صاحب موقعیت شد ولی در دقیقه ۳۲ بازی روی ارسال از جناح راست با تعلل مدافعین خوی، یونس باهنر با پروازی بلند با ضربه سر توپ را وارد دروازه تیم حریف کرد تا نتیجه به‌تساوی بکشد.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. نیمه دوم تیم تراکتورسازی بیشتر صاحب توپ و میدان بود و چندین موقعیت خوب به دست آورد که با بی‌دقتی مهاجمان این فرصت‌ها از دست رفت ولی در دقیقه ۵۴ بازی مهاجم تیم تراکتور ناصر فراستی بود که با دریبل کردن دفاع چپ تیم خوی و شوتی دقیق بازی را به نفع تراکتورسازی برگرداند.

بعد از گل نیز این تیم تراکتور بود که بیشتر میدان‌داری می‌کرد و تیم خوی نیز چندین موقعیت داشت ولی راه به‌جایی نبرد و بازی با همان نتیجه به پایان رسید.

برای تیم تراکتورسازی در این دیدار ایوب کوه‌کن (مهدی غلام پور)، جواد شاکری (خلیل احمدزاده)، حسین کریمی، فرهاد حاجبی (اسماعیل فرهنگ)، رامین محمدپور، یونس باهنر، صابر تقی زاده، محمدعلی حمل کاران (سیروس دباغ پور)، ناصر فراستی، مسعود کامرانی (صمد ناعمی) و علی مروتی (طالب خاکپور) به میدان رفتند.

در سوی مقابل نیز برای تیم شهرستان خوی مرتضی قلی زاده، محمد عبدالهی (جعفر فتح اله نوی سی)، رضا زینال نژاد (قادر نعیمی)، عباس شبیه زاده (خلیل شیر محمدزاده)، ایرج روشن (عباس زنگساز)، مرتضی کوهی، موسی پور (رحیم زینال نژاد)، الهوردی نبی زاده (امیر موسوی)، قربان قلی زادگان (رضا ابتکارجو)، چنگیز شیاری (بهروز شهریارزاده) و سعید پاشایی (حامد احمدی) بازی کردند.

تماشاگران تیم میزبان استقبال خوبی از این بازی داشتند و به تشویق تیم تراکتورسازی پرداختند.

همچنین جمعی از پیشکسوتان خوی در کنار زمین بنا به دعوت هیئت‌مدیره این تیم حضور پیدا کردند به مناسبت این مسابقه نیز کیکی مزین به لوگوی هر دو تیم توسط فتوره چی یکی از پیشکسوتان تیم خوی با خیرمقدم به تیم تراکتور و آرزوی موفقیت برای تیم اصلی تراکتورسازان بریده و بین تماشاگران تقسیم شد.

علی دوستی مهر سرمربی تیم ملی ایران برای استعدادیابی در شهر خوی حضور پیداکرده بود.

 

تگ ها


فوتبال