پیروزی چلسی مقابل واتفورد

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در این دیدار تیم واتفورد نمایش بسیار خوبی داشت و توانست عقب ماندگی دو گله اش را جبران کند اما در نهایت این بازیکنان چلسی بودند که از تجربه شان استفاده کردند و به پیروزی رسیدند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در این دیدار تیم واتفورد نمایش بسیار خوبی داشت و توانست عقب ماندگی دو گله اش را جبران کند اما در نهایت این بازیکنان چلسی بودند که از تجربه شان استفاده کردند و به پیروزی رسیدند ...

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در این دیدار تیم واتفورد نمایش بسیار خوبی داشت و توانست عقب ماندگی دو گله اش را جبران کند اما در نهایت این بازیکنان چلسی بودند که از تجربه شان استفاده کردند و به پیروزی رسیدند.

 چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی باتشوایی می توانست آبی ها را پیش بیندازد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

 برتری میزبان ادامه پیدا کرد و در دقیقه 12، این جان تری بود که سرانجام قفل دروازه واتفورد را شکست. روی ضربه کرنر ویلیان بود که جان تری توانست از شلوغی مقابل دروازه استفاده کند و چلسی را پیش بیندازد.

 اما این برتری تنها 2 دقیقه پایدار بود و اتین کاپو در دقیقه 24 کار را به تساوی کشید. روی ضربه سر اشتباه جان تری بود که کاپو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه سر ساده، دروازه را باز کرد.

 بعد از این گل بار دیگر بازیکنان چلسی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بعد از یکی دو موقعیت خوب، در دقیقه 36 به گل دوم رسیدند.

 این بار هم روی یک ضربه کرنر بود که توپ دفع شده توسط بازیکن واتفورد، پشت محوطه جریمه به آزپلیکوئتا رسید و او هم با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 در دقایق پایانی نیمه اول از ضرباهنگ بازی کاسته شد و در نهایت نیمه اول با همان نتیجه 2-1 به سود چلسی به پایان رسید.

 آبی ها نیمه دوم را هم بهتر آغاز کردند و در دقیقه 49، به گل سوم رسیدند. روی یک حرکت هماهنگ تیمی بود که در نهایت پاس ناتان آکه در مقابل دروازه خالی به میچی باتشوایی رسید و او هم به راحتی اختلاف را به دو گل افزایش داد.

 اما این بار هم بازیکنان واتفورد واکنش سریعی داشتند و در دقیقه 51 داریل یانمات بار دیگر اختلاف را به حداقل کاهش داد.

 روی یک حرکت عالی از سمت راست محوطه جریمه چلسی بود که یانمات صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما پس از آن بار دیگر تیم میزبان حملات خطرناک تری روی دروازه واتفورد داشت اما در دقیقه 74، این تیم میهمان بود که برخلاف جریان بازی به گل رسید.

 روی ارسال کلورلی به روی دروازه بود که استفانو اوکاکو در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و توانست ضربه نهایی را وارد کند.

 اما این هم پایان کار نبود و حملات چلسی برای رسیدن به گل برتری در نهایت در دقیقه 88 به ثمر نشست و سسک فابرگاس روی پاس ویلیان توانست حساب کار را 4-3 کند.

 در دقایق تلف شده بازی، سباستین پرودل با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد اما تغییری در نتیجه ایجاد نشد و چلسی به یک پیروزی خانگی دیگر رسید.