پیروزی گلادیاتورها در المپیکو

چهارشنبه31شهریور از هفته پنجم سری آ، رم در خانه و در حضور 32 هزار تماشاگر ورزشگاه المپیکو رم میزبان کروتونه بود که در پایان با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسید ......

چهارشنبه31شهریور از هفته پنجم سری آ، رم در خانه و در حضور 32 هزار تماشاگر ورزشگاه المپیکو رم میزبان کروتونه بود که در پایان با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسید.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،بازی از آغاز با برتری آ اس رم آغاز شد. در دقیقه 26 گل اول جالوروسی توسط الشعراوی به ثمر رسید. فلورنتزی سازنده این گل بود.

ده دقیقه بعد گرگ ها بازهم به گل رسیدند و این بار نوبت صلاح بود که دروازه کروتونه را باز کند. نیمه نخست با نمایش عالی شاگردان اسپالتی با نتیجه 2-0 به سود رم به پایان رسید. در آغاز نیمه دوم، روی پاس خوب کاپیتان توتی، ادین ژکو موفق شد گل سوم رم را به ثمر برساند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۵۷ با پاس گل صلاح، ژکو گل دوم خود و گل چهارم رم را وارد دروازه کروتونه کرد.

در دقیقه 60 کروتونه یک ضربه پنالتی به دست آورد اما شزنی به خوبی ضربه پالادینو را مهار کرد. در اواخر مسابقه، بازهم شزنی دروازه تیمش را نجات داد و مانع از گلزنی کروتونه شد.

در پایان جالوروسی موفق شد تا با شکست 4-0 حریفش کمی به اوضاعش سامان بخشد.

رم با کسب این پیروزی 10 امتیازی شد و با تفاضل گل بیشتر در رتبه سوم جدول قرار گرفت.

تگ ها


سری آ فوتبال