پیروزی یاران جهانبخش برابر والنسیا در دیدار دوستانه

تیم فوتبال برایتون در دیداری دوستانه به مصاف والنسیا اسپانیا رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود یاران جهانبخش به پایان رسید...

پیروزی یاران جهانبخش برابر والنسیا در دیدار دوستانه

تیم فوتبال برایتون در حضور علیرضا جهانبخش برابر والنسیا به برتری رسید.
به گزارش مدال، تیم برایتون انگلیس که علیرضا جهانبخش در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه شب در آخرین مسابقه تدارکاتی پیش فصل، در استادیوم فالمر میزبان تیم والنسیا اسپانیا بود.
برایتون که علیرضا جهانبخش را در ابتدای مسابقه روی نیمکت داشت، با گل‌های گلن مورای و شین دافی در مقابل گل به خودی لویس دانک توانست برابر والنسیا اسپانیا به برتری ۲ بر یک برسد.
علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی برایتون که در دیدار تدارکاتی اخیرشان برابر بیرمنگام تا پایان مسابقه جزو نفرات ذخیره بود، در مسابقه دوستانه مقابل والنسیا از دقیقه ۷۸ به‌عنوان سومین تعویضی تیمش جانشین داوی پراپر شد.
یاران جهانبخش که دیدارهای دوستانه پُرشماری برگزار کرده‌اند، برابر والنسیا آخرین مسابقه تدارکاتی پیش فصل را انجام دادند؛ برایتون روز شنبه هفته آینده در نخستین بازی فصل لیگ برتر انگلیس مهمان واتفور خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

پیروزی پرگل کلوب بروژ برابر سنت‌ترویدن در غیاب رضایی

تگ ها


برایتون علیرضا جهانبخش والنسیا لیگ برتر انگلیس لالیگا بازی تدارکاتی علیرضا جهانبخش برایتون و هاو آلبیون والنسیا لالیگا لیگ برتر فوتبال