پیروزی یووه در زمین آبی های امپولی

دیدار تیم های امپولی و یوونتوس ساعتی پیش با نتیجه 3-0 به سود بیانکونری ها خاتمه یافت تا صدرنشینی این تیم تداوم داشته باشد ......

دیدار تیم های امپولی و یوونتوس ساعتی پیش با نتیجه 3-0 به سود بیانکونری ها خاتمه یافت تا صدرنشینی این تیم تداوم داشته باشد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش3، یوونتوس صدرنشین برای کسب یک پیروزی راحت و بی دردسر به زمین امپولی قعرنشین آمده بود. امپولی که بر خلاف دو فصل پیش امسال تیمی نه چندان آماده را در سری آ دارد، با 4 امتیاز در رده 19 قرار داشت.

در این بازی بر خلاف تصور تا دقیقه 35 اتفاق خاصی روی دروازه های دو تیم رخ نداد. یووه با وجود تسلط بر بازی در خلق موقعیت جدی گل ناکام بود اما کوادرادو دقیقه 35 روی پاس پیانیچ در موقعیت تک به تک با گلر امپولی قرار گرفت و نتوانست این فرصت خوب را به گل تبدیل کند.

امپولی دقیقه 41 جواب این حمله را داد اما بوفون شوت کرونیچ را به کرنر فرستاد. سه دقیقه بعد یووه می توانست به گل برسد اما ضربات دیبالا و ایگواین با دخالت مدافعان و گلر امپولی راهی به دروازه پیدا نکردند تا نیمه اول بدون گل به اتمام برسد.

 

یمه دوم با حملات یووه شروع شد و پس از چند موقعیت خوب که از دست رفت، دقیقه 65 اولین گل بازی به نام یوونتوس به ثبت رسید. نفوذ الکس ساندرو از چپ و پاس به عقب او به دیبالا رسید و شوت این بازیکن به طاق دروازه امپولی چسبید تا یووه 1-0 پیش بیفتد.

دو دقیقه بعد ایگواین گلزنی کرد. حرکت انفرادی او پشت محوطه جریمه و شوت محکم پای چپش به تور دروازه رسید تا حساب کار 2-0 شود. همین بازیکن دقیقه 69 یک بار دیگر گلزنی کرد تا یووه طی 4 دقیقه، نسخه امپولی را بپیچد.

پاس به عقب اشتباه مدافع امپولی به ایگواین رسید و او پس از دریبل دروازه بان، گل سوم را به ثمر رساند تا یوونتوس سه گله و خودش دو گله شوند. همین نتیجه تا پایان کار حفظ شد تا یوونتوس با 18 امتیاز همچنان در صدر جدول قرار داشته باشد.

تگ ها


سری آ فوتبال