پیروزی یک نیمه‌ای ذوب آهن مقابل نساجی با دو اخراجی!

نیمه نخست دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران با برتری اصفهانی‌ها به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور امروز جمعه تیم‌های نساجی مازندران و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به مصاف هم رفتند.

نیمه نخست رقابت این دو تیم با برتری ۲ بر یک ذوب آهن همراه بود. نخستین گل این تیم در دقیقه اول مسابقه ثانیه ۱۸ توسط «دارکو بیدوف» وارد دروازه حریف شد. اصفهانی‌ها پس از اینکه در دقیقه ۴ توسط محمد مهدی نظری گل تساوی را دریافت کردند، با گل دقیقه ۲۷ عبدالله حسینی پیش افتاده و در نهایت با همین برتری ۲ بر یک نیمه نخست را به پایان رساندند.

گلی که توسط «بیدوف» در هجدهین ثانیه این دیدار و برای ذوب آهن به ثمر رسید، سومین گل سریع تاریخ لیگ فوتبال ایران و اولین گل سریع این فصل از مسابقات به حساب می‌آید.

ثانیه‌های پایانی این نیمه جنجالی شد. داور مسابقه با دادن کارت زرد دوم به مجتبی حقدوست بازیکن ذوب آهن، او را از زمین اخراج کرد. رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب آهن هم در پی اعتراض به تصمیم داور، از نیمکت این تیم اخراج شد.

نکته عجیب دیگر این مسابقه، نامشخص بودن زمان برگزاری بود. در حالی که دقیقه شمار تلویزیون نشان می‌داد ۵+۴۵ از زمان بازی گذشته است، اکبریان ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد اما بعد از گذشت دو دقیقه در سوت پایان مسابقه دمید!

تیم‌های نساجی مازندران و ذوب آهن در حالی برای برگزاری دیدار امروز رو در روی هم قرار گرفتند که به ترتیب در رده‌های چهاردهم و پانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران ذوب اهن اصفهان تیم گل گهر سیرجان