پیروز قربانی: از سبک بازی استقلال خوشم نیامد

وبسایت رسمی برنامه نود -پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از شیوه بازی این تیم، تاکتیک استقلال را تنها مبتنی بر خلاقیت فردی عنوان کرد ......

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از شیوه بازی این تیم، تاکتیک استقلال را تنها مبتنی بر خلاقیت فردی عنوان کرد.

به گزارش مدال به نقل از وب سایت نود، پیروز قربانی اعتقاد دارد استقلال با این نوع بازی کردن به مشکل می خورد. وی در خصوص تساوی این تیم مقابل استقلال خوزستان گفت: اصلا از بازی استقلال خوشم نیامد و نمی توانم بگویم استقلال در این دیدار خوب بود.

وی در ادامه گفت: استقلال فقط روی خلاقیت های فردی نظر دارد و کار تیمی را از این تیم نمی بینیم. همین مسئله باعث شده تا همه تیم ها بدانند که چطور مقابل خلاقیت های فردی بازیکنان استقلال دفاع کنند.

قربانی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: داور که به ضرر استقلال سوت زد و پنالتی های این تیم را نگرفت اما نباید همه چیز را به داور ربط دهیم. متاسفانه استقلال الان نه زیبا بازی می کند و نه خوب امتیاز می گیرد و با این شیوه بازی کردن نمی تواند مدعی قهرمانی باشد.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطر نشان کرد: استقلال اگر می خواهد بهتر نتیجه بگیرد باید از این نوع بازی خارج شده و روی کارهای تیمی تمرکز کند تا بتواند امتیاز بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال