پیروز قربانی: استقلال در حد قهرمانی نیست

پیروز قربانی بازیکن سابق استقلال ادعا کرد که این تیم در فصل آینده نیز نمی‌تواند قهرمان لیگ‌برتر شود و مشکلات مدیریتی که اکنون وجود دارد در ادامه فصل مشکلات زیادی را برای این تیم به وجود خواهد آورد....

بازیکن پیشین استقلال قاطعانه از وجود مشکلات مدیریتی در استقلال می‌گوید.
به گزارش مدال، قربانی اظهار داشت: نمی‌خواهم این حرف‌ها را به خاطر اتفاقاتی که برایم افتاد، بزنم، اما با قاطعیت می‌گویم استقلال مشکل مدیریتی دارد. بازهم تأکید می‌کنم این حرف‌ها به خاطر خودم نیست و تصمیمی که چندی پیش برای کنار رفتن از استقلال گرفتم، شخصی بود. خودم تصمیم گرفتم کنار بروم، چون نمی‌خواستم استراماچونی برای من تصمیم بگیرد. در برهه‌ای که به باشگاه استقلال نزدیک شدم حس کردم که از نظر مدیریتی یکپارچه نیستند. یک نفر در یک مسیر حرکت می‌کند و دیگری در مسیری متفاوت. در قهرمان نشدن یک تیم تنها بازیکن و مربی مقصر نیستند و همه فاکتورها از جمله مدیریت مهم است. در هر برنامه‌ای حضور پیدا کنم، می‌گویم که استقلال مشکل مدیریتی دارد. دنبال منافع خودم نیستم، اما استقلال کوچک شده است.
بازیکن پیشین استقلال با اشاره به کنار گذاشتن آرمین سهرابیان، روح‌الله باقری و رضا کریمی از استقلال گفت: استراماچونی بر اساس تفکراتش حس کرده که اینها نمی‌توانند کمک کنند. کیفیت در یک تیم اهمیت زیادی دارد. به همه بازیکنان استقلال احترام می‌گذارم، اما شاید یک تیم 40 بازیکن و تیم دیگری 20 بازیکن داشته باشد اما کیفیت تیمی که 20 بازیکن دارد، بیشتر باشد. وقتی تیمت را خالی می‌کنی، باید بازیکن باکیفیت داشته باشی. استقلال در این زمینه، در سال‌های اخیر خوب کار نکرده است.
قربانی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال در حد و قواره قهرمانی است یا نه، به تسنیم گفت: از استقلال هنوز چیزی ندیده‌ام و نمی‌توانم اظهارنظر داشته باشم. شاید استقلال بر اساس تفکرات استراچونی نتیجه بگیرد و بالا بیاید، اما از نظر نحوه یارگیری به نظرم در حد و قواره قهرمانی نیست.

بیشتر بخوانید:

دلیل انصراف قربانی از حضور در کادرفنی استقلال چه بود؟!

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال