پیر امریک اوبامیانگ راهی منچستر یونایتد می‌شود؟

اوبامیانگ ستاره گابنی آرسنال مایل است تا در تابستان راهی منچستریونایتد شده و شاگرد سولسشر شود...

پیر امریک اوبامیانگ شاید در تابستان جمع توپچی‌ها را ترک کند.

به گزارش مدال، به نقل از سان، پیر امریک اوبامیامگ یک سال و نیم پیش بود که با هزینه ای 54 میلیون پوندی از بروسیا دورتموند به آرسنال پیوست. او در این مدت 65 بازی رسمی برای توپچی‌ها انجام داده و موفق به زدن 41 گل نیز شده است. اوبامیانگ زیر نظر اونای امری فصل گذشته در لیگ برتر توانست 22 گل به ثمر برساند و به طور مشترک با محمد صلاح و سادیو مانه، عنوان آقای گلی را از آن خود کند.

گل‌های اوبامیانگ در نهایت کمکی به آرسنال برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان نکردند و توپچی‌ها فصل بعد در لیگ اروپا حاضر خواهند بود. هفته گذشته شایعاتی مبنی بر پیشنهاد منچستریونایتد به اوبامیانگ مطرح شد و گویا امروز او پاسخ مثبت خود را به این پیشنهاد اعلام کرده است.

ستاره گابنی 18 ماه پس از پیوستن به آرسنال، حالا در راه یونایتد قرار دارد اما پیش از هر چیز شیاطین سرخ منتظر روشن شدن وضعیت روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی هستند. اگر انتقال او به اینتر نهایی شود، آنها به سرعت برای جذب اوبامیانگ با آرسنال وارد مذاکره خواهند شد که قسمت دشوار ماجرا به نظر می رسد.

اگر در نهایت اوبامیانگ به آرسنال ملحق شود، می‌تواند یادآور انتقال روبن فان پرسی در سال 2012 و الکسیس سانچس در سال 2018 به یونایتد باشد که خشم هواداران آرسنال را به دنبال داشت.

اخبار مرتبط:

ون بیساکا به منچستریونایتد پیوست/ رسمی

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان توپچی‌های لندن پیر امریک اوبامیانگ آرسنال لیگ برتر فوتبال