پیشنهادی که رئال رد کرد؛ تیر بایرن به سنگ خورد

رئال مادرید حاضر نشد فده والورده را به بایرن واگذار کند ضمن اینکه خود بازیکن هم تمایلی برای جدایی از خود نشان نداد....

به گزارش مدال و به نقل از مارکا، بایرن مونیخ کمتر از دو ماه پیش بود که فاتح لیگ قهرمانان شد و این کار را با برتری ۱-۰ بر پی اس جی در فینال انجام داد. مونیخی ها در نقل و انتقالات تابستانی هم تیم فعالی بودند. آنها تیاگو را از دست دادند ولی در عوض داگلاس کاستا، مارک روکا، بونا سار، لروی سانه و تانگوی نیانزو را به خدمت گرفتند تا همچنان تیمی قدرتمند و مدعی فتح تمام جام ها باشند.

بایرن اما به اینها هم راضی نبود و قصد داشت مرکز میدان خود را بیش از پیش تقویت کند. هانسی فلیک سرمربی بایرن به هافبکی پرقدرت و با قابلیت جا به جایی سریع از حمله به دفاع نیاز داشت و در راس همه نیز فده والورده مد نظر او بود.

ستاره اروگوئه ای رئال مادرید که از فصل گذشته تبدیل به مهره ای تاثیرگذار در تیم تحت هدایت زیدان شد و امسال نیز توانسته جایگاهش در ترکیب رئال را حفظ کند. پاسخ رئال و خود بازیکن اما به پیشنهاد بایرن مونیخ منفی بود.

بین رئال و بایرن همواره ارتباط خوبی وجود داشته اما هم والورده از حضور در رئال راضی است و هم باشگاه مادریدی روی او به عنوان ستاره ای برای آینده نگاه می کند. بایرن با شنیدن پاسخ منفی رئال دیگر فرصتی برای جذب بازیکن نداشت و فلیک با داشته های فعلی خود باید فصل را پشت سر بگذارد.

بیشتر بخوانید:

فصل که تمام شد به رئال گفتم که بر نمی گردم

گفتگو با پوگبا درباره احتمال رفتن به باشگاه رئال مادرید/ ویدیو

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فدریکو والورده فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال