پیشنهاد اروپایی سطح بالا برای طارمی/ خبر ویژه مدیر برنامه مهدی

مدیر برنامه‌های مهدی طارمی در گفت و گوی اختصاصی با مدال: مهدی طارمی دو پیشنهاد قطعی از اروپا دارد و تا دو هفته دیگر برای عقد قرارداد با تیم جدید خود راهی اروپا خواهد شد....

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی طارمی به پرسپولیس باز می گردد یا به فوتبال اروپا خواهد رفت؟ این سوال روز فوتبال ایران در فصل نقل و انتقالات است و همه منتظر هستند تا ببینند طارمی که در نقل و انتقالات تا تصمیم بگیرد همه و خود را جان به لب می کند چه تصمیمی خواهد گرفت. بهترین و موثق ترین منبع خبری در شرایطی که رسانه ها به خود طارمی  بندرت دسترسی دارند محمود رضا فاضلی ایجنت مشهور ایرانی است که مدیر برنامه های بسیاری از ستاره های سابق و کنونی تیم ملی ایران و برخی چهره های مطرح فوتبال اروپا نیز بوده و هست. 

فاضلی حدود دو ماه قبل به ما  گفت که طارمی به تیمی از یک لیگ خوب اروپایی می رود و امروز نیز در گفت و گو با خبرنگار مدال  چنین گفت :مهدی طارمی از دو تیم اروپایی پیشنهاد قطعی و صد در صدی دارد. البته ما برخی پیشنهادات را در همان ابتدا رد کردیم. در حال حاضر بررسی این دو پیشنهاد را در دستور کار قرار داده‌ایم. 
سوال بعدی ما این بود : طارمی غیر قابل پیش بینی است. آیا احتمال دارد او قید بازی در اروپا را بزند؟ اصلا پس چرا او قرارداد نمی بندد؟فاضلی در پاسخ گفت :حقیقت این است علاوه بر دو پیشنهاد موجود منتظر نهایی شدن یک پیشنهاد سطح بالا هستیم. البته دو پیشنهاد کنونی هم پیشنهادهای خوبی هستند ولی پیشنهاد دیگر تیم اروپایی به طارمی ارزنده تر است.

فاضلی در پایان گفت :مهدی برای جمع کردن وسایل خود به قطر رفت و تا جایی که می دانم به ایران بازگشته. او از قطر هم پیشنهاد داشت ولی مدتهاست تصمیم گرفته این فصل در اروپا بازی کند و تا دو هفته دیگر هم به اروپا می آید و اکنون هم دنبال اخذ ویزا است.

با توجه به گفته های مدیر برنامه طارمی بازگشت این بازیکن ملی پوش به پرسپولیس را باید منتفی بدانیم.

بیشتر بخوانید:

مهاجم تیم ملی همچنان جواب پرسپولیسی را نمی دهد/طارمی در لیگ پرتغال

 

 

تگ ها


مهدی طارمی نقل و انتقال اخبار نقل و انتقالات پیشنهاد اروپایی برای طارمی مدیر برنامه طارمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال