پیشنهاد استقلالی‌ها؛ برگزاری ویدیو کنفرانس سازمان لیگ با باشگاه‌ها

معاون باشگاه استقلال پیشنهاد داد سازمان لیگ هر هفته با نمایندگان باشگاه‌ها جلسات ویدیویی برگزار کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با وجود تعطیلی مسابقات فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، باشگاه‌ها کارهای اداری خود را پیش می‌برند و استقلالی‌ها هم به دلیل پرونده هایی که در فیفا دارند، اقدامات خود را انجام می‌دهند و احتمالا پس از تعیین مدیرعامل فعالیت جدی‌تر و بیشتری نیز خواهند داشت.

اما در این روزها، معاون باشگاه استقلال پیشنهادی در رابطه با تصمیم گیری ها برای سرنوشت فصل جاری و مرتبط بودن باشگاه‌ها با سازمان لیگ دارد.

سلطانی در گفت و گو با ورزش سه نظر خود را اینطور بیان کرد: به سازمان لیگ پیشنهاد می‌کنم برای زنده نگه داشتن روح فوتبال در کشور، کمرنگ شدن شایعات و از همه مهمتر شنیده شدن نقطه نظرات باشگاه‌ها و اطلاع رسانی به آنها، تا زمان برقراری لیگ و بر طرف شدن شرایط حاد کشور، هفته ای یک و یا حتی دوبار  بار به صورت ویدیو کنفرانس جلسه ای با حضور همه نمایندگان باشگاه‌ها داشته باشد.

او افزود: این کار نه تنها باز گشایی بابی جدید در سازمان لیگ برای شنیدن صدای باشگاه‌هاست و حتی می‌تواند برای همیشه جایگزین حضوری اشخاص باشد، بلکه باعث کم شدن فاصله بین  باشگاه‌ها و سازمان لیگ فوتبال می‌شود و همه ارکان فوتبال را با تصمیمات واحد در مسیر بهبود شرایط هماهنگ می‌کند.

بیشتر بخوانید:

ستاره رئال: رونالدو و نیمار الگوهای من هستند

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال سازمان لیگ استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال