پیشنهاد اغوا کننده سیتی؛ستاره بلژیکی تمدید می کند؟

باشگاه منچسترسیتی جدیدترین پیشنهاد خود را برای تمدید قرارداد با کوین دی بروین به این ستاره بلژیکی ارائه داده است....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به قهرمانی لیورپول در فصل ۲۰-۲۰۱۹ رقابت های لیگ برتر انگلیس انتظار می‌رفت که یکی از بازیکنان این تیم عنوان(از سوی اتحادیه بازیکنان حرفه ای) بهترین بازیکن فصل را از آن خود کند اما چندی مشخص شد که کوین دی بروین بالاخره به این عنوان دست یافته است. ستاره بلژیکی در فصل گذشته نمایش های خیره کننده ای را از خود ارائه داد و آمار ۱۳ گل و ۲۰ پاس گل را از خود به ثبت رساند تا با شایستگی کامل به این جایزه دست پیدا کند.

ستاره بلژیکی اما تا تابستان سال ۲۰۲۳ با باشگاه منچسترسیتی قرارداد دارد و طی ماه‌های گذشته صحبت‌های زیادی در رابطه با تمدید قرارداد او با باشگاه انگلیسی مطرح شده است. این در حالی است که گفته می‌شود بسیاری از باشگاه‌های بزرگ دنیا خواهان جذب کوین دی بروین هستند و سیتی قصد دارد برای مقابله با آنها هر چه سریع تر قرارداد ستاره بلژیکی را تمدید کند.

حالا و در همین رابطه دیلی‌میل گزارش داده که مذاکرات بین کوین دی بروین و باشگاه منچستر سیتی در جریان است و این امکان وجود دارد که در آینده ای نزدیک خبر تمدید قرارداد این بازیکن با سیتیزن ها رنگ و بوی رسمی به خود بگیرد. بر اساس این گزارش هافبک بلژیکی در صورت توافق برای تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۳۰۰ هزار پوند در هفته حقوق دریافت خواهد کرد که در نوع خود مبلغ بالایی محسوب می‌شود.

تگ ها


کوین دی بروین منچستر سیتی