پیشنهاد انگلیسی برای مهاجم گران قیمت رئال

باشگاه وولورهپتون به رئال مادرید برای جذب لوکا یوویچ پیشنهاد داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تابستان ۲۰۱۹ رئال برای جذب لوکا یوویچ ۶۰ میلیون یورو به آینتراخت فرانکفورت پرداخت کرد ولی این بازیکن نه فصل گذشته و نه امسال نتوانسته پاسخ انتظارات را بدهد. 

یوویچ درخواست مستقیم زین الدین زیدان از سران رئال بود ولی سرمربی فرانسوی اعتمادش را به این بازیکن از دست داده است. او فصل جاری درگیر مصدومیت ها بوده و یک مقطع سه هفته ای را نیز به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد. یوویچ هنوز نتوانسته برای رئال در این فصل گلزنی کند ضمن اینکه فرصت برای حضور در میدان هم به آن صورت پیدا نکرده است.

یوویچ تاکنون ۳۲ بازی برای رئال انجام داده و تنها دو گل زده است. فصل جاری او در ۵ بازی ۲۰۰ دقیقه در میدان بوده و هنوز موفق به گلزنی نشده است.

طبق ادعای اسکای اسپورتس باشگاه وولورهمپتون برای جذب این مهاجم صرب به رئال پیشنهاد داده است. مصدومیت شدید رائول خیمنز از ناحیه سر در برخورد با داوید لوئیز باعث دوری این مهاجم مکزیکی از میادین شده و وولوز حاضر است به جای او یوویچ را در نیم فصل دوم جذب کند. وولوز ابتدا با والنسیا برای جذب ماکسی گومز صحبت کرده بود ولی بتا پاسخ منفی این باشگاه به سراغ یوویچ آمده و حالا او گزینه اول باشگاه انگلیسی است.

به نظر می رسد در شرایط اقتصادی بد ناشی از پاندمی کرونا اگر پیشنهاد مالی وولوز خوب باشد، بعید نیست رئال مادرید با فروش یوویچ موافقت کند.

بیشتر بخوانید:

یک شایعه تکراری درباره انتقال ستاره اتریشی به رئال

پاپانوئل هدیه کریسمسی برای رئالی ها نداشت

 

 

تگ ها


لوکا یوویچ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال