پیشنهاد بارسا که رسید، نیازی به فکر کردن نبود

گایزکا مندیتا فصل ۰۳-۲۰۰۲ برای بارسلونا به صورت قرضی بازی کرد و البته فصل خوبی برای او رقم نخورد....

به گزارش "ورزش سه"، گایزکا مندیتا بهترین روزهای فوتبالی خود را در والنسیا پشت سر گذاشت. او بین سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۱ بازیکن والنسیا بود و سپس راهی لاتزیو شد. او از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ در عضویت لاتزیو قرار داشت ولی تابستان ۲۰۰۲ و پس از یک فصل ناموفق، به صورت قرضی راهی بارسلونا شد.

در بارسا هم اوضاع خوب پیش نرفت و او سپس به میدلزبرو قرض داده شد. بارسا در فصل ۰۳-۲۰۰۲ در لالیگا و لیگ قهرمانان توفیقی پیدا نکرد و حتی در میانه های فصل، فن خال اخراج شد و جای خود را به رادومیر آنتیچ داد.

مندیتا در مورد انتقالش به بارسلونا گفت:« یک فصل سخت را در لاتزیو پشت سر گذاشته بودم که فن خال تماس گرفت. پیشنهاد بارسا که رسید، هیچ نیازی به فکر کردن نبود. می خواستم به اسپانیا برگردم. همه چیز سریع پیش رفت ولی متاسفانه فصل، پایان خوبی برای ما نداشت.

ما به قهرمانی چمپیونزلیگ امید داشتیم و در یک چهارم نهایی حتی توانستیم در زمین یوونتوس یک تساوی ۱-۱ بگیریم. در بازی برگشت یک پنالتی مسلم را برای ما نگرفتند و در وقت اضافی دوم، گل دوم را دریافت کردیم و حذف شدیم. می توانستیم آن بازی را پیروز شویم و به نیمه نهایی برویم.»

مندیتا ادامه داد:« در بارسلونا با لوئیس انریکه، کارلس پویول و دنی گارسیا ارتباط دوستانه ای داشتیم و تیمی بود که در آن اتحاد خوبی وجود داشت ولی در نتیجه گیری موفق نبودیم.»

تگ ها


گائیزکا مندیتا یوونتوس بارسلونا