پیشنهاد بارسلونا به مدافع سیتی تغییر کرد

اریک گارسیا، مدافع جوان منچسترسیتی پیشنهاد جدید باشگاه بارسلونا را نیز پذیرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد اریک گارسیا، ملی پوش اسپانیایی در ماه ژوئن با باشگاه منچسترسیتی تمام می شود و مدت هاست اخبار و شایعات حول محور بازگشت این بازیکن به بارسلونا است. اریک گارسیا با تیم مدیریت سابق بارسا توافق کرده بود، اما خوان لاپورتا، رئیس جدید باشگاه می خواهد قرارداد پیشنهادی را مورد اصلاح قرار داده و تغییراتی در آن ایجاد بکند.

نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد خوان لاپورتا به اریک گارسیا اطلاع داده دستمزد او نصف آنچه قبلا پیشنهاد شده خواهد بود. مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا باعث شده اوضاع مالی باشگاه بارسلونا خوب نباشد و به همین دلیل انها توان پرداخت دستمزدهای هنگفت به بازیکنان جدید را ندارند. البته به نظر می رسد اگرچه اریک گارسیا ابتدا از این پیشنهاد جا خورده و ناراحت شده، اما در نهایت درخواست مدیران بارسلونا را پذیرفته و مشکلی با بستن قرارداد با بارسلونا ندارد.

اریک گارسیا که در آکادمی لاماسیا متعلق به باشگاه بارسلونا رشد کرده، به شدت مورد نظر پپ گواردیولا است و سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی تمایل زیادی به حفظ این مدافع جوان دارد، اما وسوسه بازگشت به بارسلونا باعث شده این بازیکن حتی پیشنهاد کاهش دستمزد از سوی خوان لاپورتا را نیز قبول بکند. بدین ترتیب اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی شاهد توافق نهایی اریک گارسیا با باشگاه بارسلونا و معارفه رسمی این مدافع جوان در استادیوم نوکمپ خواهیم بود.

تگ ها


اریک گارسیا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال