پیشنهاد بارسلونا را رد کنید پشیمان می‌شوید!

نیمار از ترک بارسلونا احساس پشیمانی می‌کند. از سوی دیگر گریزمان برای پیوستن به این تیم دچار شک شده است....

بازگشت نیمار به بارسلونا هر روز جدی می‌شود و این مسئله باعث بروز واکنش‌های متفاوتی بین هواداران بارسلونا شده است. برخی معتقدند نیمار با بازگشت به بارسلونا می‌تواند به دوران اوج خود برگردد و به بارسا در راه قهرمانی در لیگ قهرمانان کمک کند. برخی دیگر از هواداران بلوگرانا نظر متفاوتی دارند و می‌گویند نیمار با پیوستن به PSG به بارسلونا خیانت کرده و حالا به دلیل ناکامی در لیگ فرانسه می‌خواهد به بارسلونا برگردد.
از طرفی، یکی از دیگر از گزینه‌های بارسلونا در فصل نقل و انتقالات گریزمان است که امکان دارد او هم به توافق انجام شده بین بارسلونا و اتلتیکو پشت کند و به جمع یاران بارسا اضافه شود. احتمال پیوستن و یا عدم پیوستن نیمار و گریزمان به بارسلونا، یادآور خاطرات زیادی برای فوتبال‌دوستان است.
در فصل ۱۹۹۵/۹۶ هریستو استویچکوف به دلیل روابط بدی که با یوهان کرایف داشت بارسا را ترک کرد اما یک سال بعد به این تیم برگشت. ایوان دلا پنا نیز یک‌بار به دلیل اختلاف با لوئیس فن‌خال بارسا را به مقصد مارسی و لاتزیو ترک کرد اما باز هم به بارسلونا برگشت. این دو نفر تنها کسانی نیستند که از جدایی از بارسا پشیمان شدند. بازیکنان بسیار زیادی از لاماسیا شناخته شدند، بارسا را ترک کردند و در نهایت به نیوکمپ برگشتند. جرارد پیکه، فابرکاس و آلبا تنها سه نفر از بازیکنانی هستند که پس از جدایی از بارسا سریعا احساس دلتنگی کردند.
به نظر می‌رسد نیمار به شدت از پیوستن به PSG ناراحت است و به هر دری می‌زند تا به بارسا برگردد و گریزمان هم می‌داند اگر شانس پیوستن به بارسا به از دست دهد ممکن است در سال‌های آتی پشمان شود. باید منتظر ماند و دید تصمیم بارسا چیست، کدام بازیکن جذب می‌شود و تصمیم نیمار و گریزمان چه خواهد بود.
 

تگ ها


نقل و انتقالات استویچکف اخبار نقل و انتقالات بازگشت نیمار به بارسلونا نیمار آنتوان گریزمان بارسلونا لالیگا فوتبال