پیشنهاد باورنکردنی بارسلونا برای امباپه!

بارسلونا قصد دارد با پیشنهادی که رد کردن آن بسیار دشوار است، کیلیان امباپه را از PSG به خدمت بگیرد...

به گزارش مدال، کیلیان امباپه پس از درخشش در ترکیب موناکو در سال 2017 به پاری سن ژرمن پیوست. بسیاری از اهالی فوتبال اما مقصدی به جز پی اس جی را برای آینده امباپه متصور هستند و این باور وجود دارد که این ستاره جوان دیر یا زود راهی یک تیم بزرگ تر خواهد شد. همچنین از رئال مادرید به عنوان محتمل ترین مقصد امباپه یاد می شود. با این وجود باشگاه های دیگری نیز خوهان جذب این بازیکن 20 ساله هستند اما قطعا راه بسیار دشواری در این رابطه خواهند داشت چرا که باشگاه پی اس جی به این راحتی ها حاضر به فروش ستاره خود نخواهد شد.

در همین رابطه شب گذشته یکی از کارشناسان مطرح شبکه الچیرینگیتو ادعای جالب و البته عجیبی را مطرح کرد. اندا، کارشناس مطرح ال چیرینگیتو، در برنامه دیشب مدعی شد که باشگاه بارسلونا آماده ارائه یک پیشنهاد بزرگ برای جذب کیلیان امباپه است. اندا در این رابطه گفت: "باشگاه بارسلونا پیشنهاد آنتوان گریزمان، عثمان دمبله و 120 میلیون یورو در ازای کیلیان امباپه را به باشگاه پاری سن ژرمن ارائه خواهد داد."

اخبار مرتبط:

عدم تمایل امباپه به تمدید قراردادش با PSG

تگ ها


ستاره فرانسوی ال چیرینگیتو فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات کیلیان امباپه پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال