پیشنهاد بایرن برای پدیده تاریخ ساز بارسلونا

کنراد دلا فوئنته بازیکن آمریکایی باشگاه بارسلونا مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است....

به گزارش"ورزش سه"، کنراد ده لافوئنته استعداد جدید لاماسیاست که تنها ۱۹ سال سن دارد.

 بارسلونا ۹ روز پیش در اولین بازی تحت هدایت رونالد کومان توانست با نتیجه ۳-۱ بر ناستیچ پیروز شود. سرمربی هلندی در این بازی به بسیاری از بازیکنانش میدان داد از جمله کنراد دلا فوئنته مهاجم ۱۹ ساله آمریکایی خود.

به این ترتیب کنراد تبدیل به اولین فوتبالیست آمریکایی تاریخ شد که در تیم اول بارسا به میدان رفته است.

پیش از این نیز کنراد اولین فوتبالیست آمریکایی شد که توانسته بود به فهرست تیم اول بارسلونا راه پیدا کند. او برای دیدار بارسا برابر بایرن مونیخ در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از سوی کیکه ستین در فهرست ابی اناری ها قرار گرفته بود.

این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ با بارسلونا قرارداد دارد اما دو تیم بزرگ آلمانی بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند سخت به دنبال جذب این بازیکن جوان هستند.

ارزش این بازیکن جوان ۲.۵ میلیون یورو اعلام شده است.

طبق ادعای موندودپورتیوو مونیخ برای جذب کنراد جوان پیشنهاد رسمی به باشگاه بارسلونا داده است اما آبی اناری ها فعلا این پیشنهاد را رد کرده اند.

طبق این گزارش بارسلونا حتی در صورت موافقت با جدایی این استعداد جوان خود دوست دارد که او راهی بوروسیا دورتموند شود.

کنراد که اخیرا قراردادش را با بارسا تا ۲۰۲۲ تمدید کرده، بازیکن تیم زیر ۲۰ ساله های آمریکا بود که در جام جهانی ۲۰۱۹ لهستان توانست تا یک چهارم نهایی هم صعود کند. بند فسخ او اگر در تیم دوم بماند ۵۰ میلیون یورو و در صورت رسیدن به تیم اول به ۱۰۰ میلیون یورو افرایش خواهد یافت. او فصل گذشته شش بازی برای تیم دوم بارسا انجام داد و سه گل هم به ثمر رساند.

تگ ها


بایرن مونیخ نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال