۲ پیشنهاد بزرگ به راموس در روزهای غفلت رئال

از اول ژانویه سرخی, راموس می تواند با تیم های موردنظرش وارد مذاکره شود در حالی که هنوز هیچ پیشنهادی برای تمدید به وی نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روند تمدید قرارداد سرخیو راموس به کندی پیش می رود و در حال حاضر هیچ مذاکره ای بین دو طرف در جریان نیست. فوریه گذشته بود که مشخص شد باشگاه رئال هرگز هیچ تماسی با رنه راموس برادر سرخیو به منظور تمدید قرارداد نداشته و با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال، باشگاه موضوع تمدید قراردادها را به بعد موکول کرد.

قرارداد سرخیو راموس ژوئن ۲۰۲۱ و زمانی که ۳۵ ساله خواهد بود، به اتمام می رسد و سران رئال معتقدند در طول فصل جاری فرصت برای گفت و گو خواهند داشت. در صورت شروع مذاکرات، رئال پیشنهاد تمدید سال به سال را ارائه می دهد؛ در حالی که گفته می شود تمایل راموس به تمدید دو ساله است.

فلورنتینو پرز رئیس رئال در شب جشن قهرمانی لالیگای تیمش گفت که راموس تا پایان فوتبالش در رئال ماندنی خواهد شد و راموس نیز اخیرا گفت که مشکلی برای تمدید قرارداد ندارد ولی واقعیت این است که به فاصله کمتر از سه ماه تا انتقالات زمستانی، هنوز هیچ تماسی بین دو طرف برای تمدید قرارداد برقرار نشده است و رئال تحرکی از خود نشان نمی دهد. راموس به زودی ازاد خواهد بود با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود.

در واقع کاپیتان رئال مشکلی برای تمدید ندارد ولی عجیب اینکه از سوی باشگاه هیچ پیشنهادی به وی ارائه نشده است.

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو این ادعا مطرح شد که راموس از یوونتوس و پی اس جی پیشنهاد دریافت کرده ولی از رئال برای تمدید با او یک تماس هم نگرفته اند. راموس اما به پیشنهادات دریافتی خود پاسخی نخواهد داد تا زمانی که از رئال با وی تماس بگیرند. 

بیشتر ببینید:

شروع تمرینات رئال مادرید برای رویارویی با کادیس/ ویدیو

گل انفرادی فوق العاده مسی به رئال مادرید

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال