پیشنهاد بهتر شیاطین سرخ برای خرید پریشیچ

شیاطین سرخ برای خرید هافبک کروات نراتزوری پیشنهاد بهتری ارائه کردند. به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: اسکای اسپورت ......

شیاطین سرخ برای خرید هافبک کروات نراتزوری پیشنهاد بهتری ارائه کردند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: اسکای اسپورت ایتالیا، باشگاه منچستریونایتد برای دومین بار با اینتر برای خرید ایوان پریشیچ تماس گرفته است تا پیشنهاد جدیدی برای جذب این بازیکن کروات ارائه کند اما این پیشنهاد هم با 50 میلیون یورویی که نراتزوری درخواست کرده فاصله دارد.

هافبک 28 ساله اینتر برای بازی زیر نظر ژوزه مورینیو مشتاق است و تا یک ماه پیش هم به نظر می رسید که او به خواسته اش خواهد رسید اما به لطف فروش بازیکنان مازاد و موازنه دخل و خرج باشگاه طبق معیارهای قانون بازی های جوانمردانه یوفا، اینتر دیگر برای فروش این بازیکن ملی پوش، خودش را تحت فشار نمی بیند.

طبق اعلام اسکای اسپورت ایتالیا، باشگاه منچستریونایتد روز گذشته (دوشنبه) پیشنهادش برای خرید پریشیچ را از 40 میلیون یورویی که در ابتدا پیشنهاد داده بود هم افزایش داده است اما هنوز کمتر از 50 میلیونی است که اینتر می خواهد که البته این رقم پایه مورد نظر نراتزوری است و این باشگاه احتمالاً پاداش و سایر امتیازات را هم طلب خواهد کرد.

با توجه به اینکه لوچانو اسپالتی سرمربی جدید اینتر برای برنامه های فصل آینده اش روی پریشیچ حساب کرده است، گروه سرمایه گذاری سونینگ، مالک باشگاه تنها در شرایطی حاضر به فروش او خواهند شد که پیشنهادی قابل قبول دریافت کنند.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال