پیشنهاد بیرانوند به کالدرون برای انتخاب مربی گلرهای پرسپولیس

با درخواست باشگاه پرسپولیس، کالدرون فقط دو مربی تمرین دهنده و بدنساز به همراه خود به ایران آورد و حال این سرمربی باید مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس را انتخاب کند و طبق خبرها علیرضا بیرانوند مربی سابق خود در تیم نفت تهران را به مربی آرژانتینی پیشنهاد داده است...

سرمربی پرسپولیس به دنبال انتخاب مربی دروازه‌بان‌های این تیم است.
به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس به خاطر صرفه‌جویی ارزی از گابریل کالدرون خواست فقط دو دستیار خارجی با خود به ایران بیاورد و او هم یک مربی تمرین‌دهنده و یک مربی بدنساز به کادرش اضافه کرد. در این میان قرار شد مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس ایرانی باشد.
با قطعی شدن این موضوع برخی از مربیان شاغل در لیگ برتر برای حضور در کادرفنی پرسپولیس اعلام آمادگی کردند که در نوع خود قابل توجه است. داوود فنایی، مربی دروازه‌بان‌های پدیده و ابراهیم میرزاپور، مربی گلرهای پیکان از جمله این مربیان هستند که بسیار مشتاق هستند تا مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس شوند.
نکته جالب توجه اینکه علیرضا بیرانوند خودش نام محسن سیدی را به‌عنوان مربی که در کنار او خیلی راحت‌تر کار می‌کند، به باشگاه پرسپولیس معرفی کرده است. این دو در تیم نفت تهران همکاری موفقی با هم داشتند.

بیشتر بخوانید:

تمرینات پنجشنبه و جمعه پرسپولیس پشت درهای بسته

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون کادر فنی پرسپولیس علیرضا بیرانوند لیگ برتر فوتبال ایران علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال