پیشنهاد جالب بارسلونا برای جذب ستاره بایرن

بارسلونا قصد دارد در تابستان بعدی برای خرید داوید آلابا، مدافع چپ اتریشی و ۲۸ ساله بایرن مونیخ اقدام کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آینده داوید آلابا به شدت در هاله ای از ابهام قرار دارد و هنوز این بازیکن با بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است. قرارداد داوید آلابا یک سال دیگر به پایان می رسد و در صورت ادامه این روند، بایرن مونیخ تابستان سال ۲۰۲۱ این مهره ارزشمند را به رایگان از دست خواهد داد.

اما اسکای اسپورتس امروز فاش کرد بارسلونا برای خرید داوید آلابا اما برای یک سال دیگپر وارد مذاکره شده است. این باشگاه به آلابا وعده داده یک سال دیگر نیز در بایرن مونیخ باقی بماند و در تابستان سال ۲۰۲۱ و به صورت رایگان راهی نوکمپ شود. البته بارسلونا به داوید آلابا گفته در صورت قبول این پیشنهاد حقوقی بالا به این بازیکن خواهد داد.

در واقع مشکل اصلی داوید آلابا برای تمدید قرارداد با بایرن مونیخ نیز موضوع دستمزد است و او خواهان دریافت رقمی در حدود ۲۰ میلیون یورو و همطراز با ستاره هایی چون مانوئل نویر، رابرت لواندوفسکی و لروی سانه است. به جز بارسلونا، تیم هایی چون اینتر و منچسترسیتی نیز در ماه های اخیر برای جذب داوید آلابا وارد عمل شده اند. بایرن مونیخ در تلاش برای تمدید قرارداد با این مدافع ۲۸ ساله است.

بیشتر بخوانید:
این میلان سهمیه اروپایی می خواهد+ عکس
برباتوف: حرکت گرت بیل غیرحرفه‌ای و بی‌احترامی به رئال بود
آرسنال 2 لیورپول 1؛ یاران کلوپ در حسرت 100 امتیاز

تگ ها


دیوید آلابا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ نقل و انتقالات اروپا بایرن مونیخ فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات داوید آلابا بارسلونا بایرن مونیخ لالیگا Bundesliga فوتبال